buderus kombi servisi

1 Yıl Garantili BUDERUS Kombi Servisi

Buderus Servis İstanbul isimli özel teknik servis firması uzun yıllardır İstanbul’un tüm lokasyonunda siz değerli Buderus marka kombi kullanıcılarına en doğru ve kaliteli bir şekilde kombi bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermeye devam ediyor. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel bir kadroya sahip olan Buderus Kombi Servis her geçen gün kendisini geliştirip başarısının üzerine başarı ekleyor. Siz değerli Buderus marka kombi kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmalar yapıp en doğru ve güvenli hizmeti vermeye çalışıyor.
Yılların vermiş olduğu deneyim ile kombinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızya en uygun çözümü uyguluyor. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da saygıdeğer müşterilerine olan ilgi, alaka devam etmektedir. Onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam eden Buderus Kombi Servis onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlıyor. Buderus Kombi Servis tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır. Aynı şekilde onarım ve bakımda da kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitededir.
Müşteri memnuniyetini hep ön planda firma, siz değerli Buderus marka kombi kullanıcılarına daima önem veriyor. Bu da firmayı rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız 444 78 56 numaralı telefondan ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Güvenilir Adana Oto Kiralama Hizmeti

Oto kiralama günümüzde ulaşım ihtiyacını karşılamak amacı ile en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. …