2018 İçin En İyi Kadın Parfümleri

Her zaman aynı parfümü kullanan kadınların aksine, bu konuda da modayı ve trendi takip edenler için 2018 yılında seçilen en iyi kadın parfümlerini incelemenize sunduk. İyi bir parfüm almak, doğru yardım ve tavsiye ile mümkündür. 2018 yılı en popüler ve sevilen kadın parfümleri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

2018’deki En İyi Kadın Parfümleri

Bir kadının en iyi aksesuarlarından birisi şüphesiz kokusudur. Kendisi ve çevresindekilere etki bırakacak bir parfümle hatırlanmak ve etki bırakmak her bayanın istediği bir şeydir. Bu yüzden kişiliğinizi yansıtan ve kalıcı bir etki bırakan parfüm kullanmak lehinize olacaktır.

Britney Spears Fantasy

britney-spears-fantasy

Yasemin ve tuberoz gibi beyaz çiçeklerden oluşan bir kokuya sahiptir. Aroma meyveleri, yeşil mandalina ve Japon kiraz çiçeği ile bezenmiştir. Kokusu oldukça uzun ömürlüdür. Özellikle ilkbahar mevsiminde gündüz sıkılabilecek en güzel parfümlerden biridir.

Obsessed – Calvin Klein

calvin klein obsessed

Bu sihirli aroma Annick Menardo ve Honorine Blanc tarafından yaratılmıştır. Parfüm limon, portakal gibi ferahlatıcı aromaların yanı sıra lavanta, adaçayı ve menekşe yaprakları da içerir. Bu parfüm bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

Giorgio Armani Code Cashmere

giorgio armani code

Bu eşsiz çiçek kokusu, Carlos Benaim ve Dominique Ropion tarafından oluşturulmuştur. Üst notalarda yasemin ve portakal çiçeği, orta notalarda badem sütü, heliotrope içerir. Bu parfüm kış ayları için mükemmel bir kokuya sahiptir.

Sıvı Kaşmir Donna Karan

donna karan likit kaşmir

Donna Karan Liquid Cashmere olarak da bilinen bu parfüm yumuşak, narin ve hafif kokuları tercih eden bayanların gözdesi olacak gibi görünüyor.

 

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …