ace fishing wild catch

Ace Fishing Wild Catch İncelemesi

Yapımcılığını Com2us2 USA yapan Ace Fishing Wild Catch oyunun bulunduğu kategorinin Spor olduğunu belirterek başlamak istiyorum. Avcılık merakı olanların son derece ilgi duyduğu bu oyunda balık yakalayarak başarılı bir zaman geçirme şansını bulmuş olacaksınız.

Ace Fishing Wild Catch Konusu

3 Boyutlu oyun grafikleri bulunan oyunda son derece güzel ve cennet bahçelerini aratmayan bir mekanda balık yakalamaya ne dersiniz? Balıkçılık hakkında bilmediğiniz onlarca ve yüzlerce bilgiyi bu oyun sayesinde öğrenerek bu konu hakkında hem bilgi sahibi olacak hem de eğlenceli dakikalar geçirme şansını bulmuş olacaksınız.

Balık yakalamak için öncelikle en kolay seviyeden başlayarak balık yakalama hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Burada kolay yoldan balık yakalamanın neler olduğunu bilerek yapacağınız bu işlemlerde gerçekten bakalım balık yakalama şansını bulmuş olacak mısınız?

Bölümler arasında yaptığınız geçişlerde sizleri her seferinde daha büyük balıkların beklediğini ve bu balıkları yakalamak için gerekli olan oltaları satın almanız zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Özellikle de balıkların ebatlarının giderek büyümesi zaman zaman oltanızda bulunan misinanın kopmasına neden olacaktır. Bu yüzden her level atladığınız zaman markete giderek burada bulunan yeni oltaları satın alma işlemlerini yapmanız gerekecektir. Aksi durumda bölümler arasında geçiş yapma konusunda sıkıntıya düşmüş olacaksınız.

Ace Fishing Wild Catch Sistem Gereksinimleri

13 Temmuz’da gelen son güncellemeden sonra mevcut sürüm olarak karşımıza 2.5.7 çıkmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan kullanıcılarda bulunması gereken sürüm sayısı ise 2.3.3 olarak dikkat çekmektedir. Uygulama içerisinde yer alan öğelerin satın alma fiyatları ise 3.49 TL ile 449.99 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Ace Fishing: Wild Catch oyununu indirmek için linke tıklayabilirsiniz, doğrudan Google Play Store’ye yönlendirileceksiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …