Agar.io Cep telefonlarında…

19 Temmuz 2015

aa

Dünya’yı şu aralar kasıp kavuran Agar.io oyunu android market ve app storeye girişini yaptı. Oyun çok basit ve sıradan olmasına rağmen bağımlılık yaptırabiliyor. Oyunda küçük bir daire olarak başlıyorsunuz. noktaları yedikçe daireniz büyüyor.Sizden büyük dairelerden kaçmanız gerekiyor, yoksa sizin gibi küçük daireleri yiyorlar. “Büyük balık, küçük balığı yer.” misali büyük olan küçük olanı yiyor. Noktaları topladığınız sürece puan kazanıyorsunuz…

Mobil uygulamanın yanında ana sunucuya bağlı “Facebook” üzerindende “Agar.io” oynayabilirsiniz.

Daha önceden Google Play Store’daki “Agar.io” adlı gayrıresmi oyun ise Telif Hakları dolayısıyla zorunlu olarak adını “Dot Eater” olarak güncelledi.

Türkiye’de yaklaşık olarak 350 sunucu ve 2400 alt sunucusu bulunmaktadır.

Oyunu oynamak için http://agar.io/ adresine gidin…

 

7 thoughts on “Agar.io Cep telefonlarında…

 1. nuktoprak

  Bu aralar popüler uygulamalarda devamlı olarak bu çıkıyor, hiç giripte ne olduğunu merak etmedim. Ama böyle bi konuyu burda görünce istemsiz bi şekilde incelemek istedim. Sayenizde deniyorum 🙂

  Reply
 2. Oyun İnceleme

  Bu şekilde popülerite kazanıp herkes tarafından oynanan oyunlar son bir iki yıl içerisinde çokça arttı.Bende çoğu kişinin oynadığı Agar.io’yu oynadım ve gerçekten de insanı cezbeden bir yönü var.Özellikle bu aralar yeni çıkan mobil sürümünü çok başarılı buluyorum.Umarım tarayıcı sürümünde olduğu gibi sunucu seçme ve arkadaşlarla oyna özellikleri de biz telefon kullanıcıları için gelir.

  Reply
 3. Atacani

  Maalesef telefonda oynamak büyük dert, her türlü yiyorlar 🙂 Bilgisayarda oynamak daha zevkli şimdilik

  Reply
 4. agar io pvp

  Agar io ilk çıktığında ön yargı ile bakanlar bile artık oyunu oynamaya başladı.Böylesine basit bir oyunun fırtına gibi eseceğini kim tahmin edebilirdi 🙂 Androide gelmesi beklenir birşeydi.

  Reply
 5. şut ve gol

  Uzun zamandır aradığım rehberleri senin sayende buluyorum Selim teşekkürler.

  Reply
 6. şeker kız candy

  Uzun zamandır takip ettiğim sağlam bloglar arasında, böyle devam Selim

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir