airfel

Airfel Marka Tüm Ürünleriniz İstanbul’da Bize Emanet

İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran sistemleri bularak insan refahına en büyük katkıyı yapan sektörler hiç şüphesiz ısıtma ve soğutma sistemleridir. Eskiden ısınmak birçok çaba ve zahmeti gerektirirken bugün sadece bir düğmeye basmak kadar kolay. Bunda da Airfel gibi uluslararası ısıtma-soğutma sistemleri üreticilerini payı çok büyük.Özellikle firmalar arasında ki rekabet, onları sürekli olarak yeni ürün geliştirmeye itmiştir.

Isıtma ve soğutma sistemleri üreten firmaların hizmetleri sadece cihazı üretmek ile bitmiyor. Üretilen cihazın kullanıldığı süre boyunca teknik servis hizmetini de sağlamakla yükümlüdür. Bu nedenle müşteriler bir kombi, Klima, radyatör, şofben ya da elektrikli ısıtıcı gibi aletler aldığında, teknik servis ağının yaygın ve kaliteli olduğu markaları tercih edeceklerdir. İstanbul Airfel Servis açısından oldukça yaygın ağın olduğu bir şehir. Bu şehrin hemen her yerinde Airfel servislerine ulaşabilirsiniz. Airfel Servis Eyüp gibi merkezi yerlerden tutun da, şehrin dışında kalan ilçelere kadar hemen her yere uzanan bir servis ağına sahiptir.

Airfel her ne kadar kombi alanında önemli bir marka olarak bilinse de sadece kombi ile sınırlı değildir. Özellikle endüstri ürünlerinde de dünya devi olan firma Havaperdesi, boyler, elektrikli ısıtıcılar, havlupan, şofben, su ısıtıcıları, radyatör, klima gibi daha birçok ürün üreten ve servis hizmetini sağlayan büyük bir firmadır. Bu nedenle çok uzun bir süredir müşterilerin tercih ettiği bir marka olarak piyasada ki varlığını korumayı başarmıştır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …