Ankara Batıkent Çakırlar – KILIÇ Elektrik

Ankara Batıkent Çakırlarda hizmet vermekte olan elektrik firması KILIÇ Elektrik, bizlere borç nedeniyle kapanan elektriğin aynı gün içerisinde en kısa zamanda nasıl yeniden açtırabileceği hakkında bazı tüyolar verdi.
Öncelikle evimizin elektriği şehrimizde bulunan yetkili firma elemanlarınca borcumuzu ödemediğimiz gerekçesiyle kesildiğinde bizler genellikle evimizde olmayız. Hatta öyle ki şehir dışında bile olabiliriz. Böylesi bir durumda buzdolabımızda bulunan yiyeceklerin kokması çok kısa süre içerisinde gerçekleşebilir. İşte böyle bir durumda neler yapabiliriz hep birlikte öğrenelim.

batikent-elektrikçi
Not: Anlatılan yöntem Ankara için geçerli olmakla birlikte yine de kesinlik arz etmemektedir. Sizler yine de yetkili enerji firmanız ile iletişime geçmelisiniz.

  • Öncelikle ödenmemiş faturalarımızı Ptt, banka şubesi, yetkili ödeme noktası, internet şubesi gibi yerlerden ödememiz gerekmektedir.
  • Sonrasında (Ankara için) Enerjisa müşteri hizmetlerini 444 4 372 arayarak ödenmemiş faturaları ödedeğimizi ve bu ödemelerin sisteme yansıyıp yansımadığı hakkında teyit almamız gerekmektedir.
  • Yaptığımız ödemelerin sisteme yansıdığına dair teyit alırsak, bu kez müşteri hizmetlerinde elektriğimizin en kısa sürede açılmasına dair talep açmasını istememiz gerekmektedir.
  • Burada unutmamız gereken nokta şu ki yetkili Enerji firmalarının mesai saatleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ankara için Enerjisa 19:00’a dek çalıştığı için bu saati dikkate alarak işlemlerimizi yapmamızda fayda var.

Batıkent Çakırlar Elektrikçi firması sıkça karşılaşılan bu soru hakkında sizleri bilgilendirmek istedi. Firma ile alakalı geniş bilgi almak ve iletişime geçmek için aşağıda verilen bağlantıları kullanabilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Adres: Kardelen Mahallesi Özen Çarşısı No: 1 Batıkent Çakırlar Ankara
Tel: 0312 257 08 04
e-posta: bilgi@batikentelektrik.net
internet sitesi: http://www.batikentelektrik.net

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …