Aradığınız Ayakkabılar Tek Tıkla TakaTuka’da!

Evinizin konforundan ayrılmadan hem güvenli hem de geniş model alternatifi sunan bir online ayakkabı sitesi arıyorsanız TakaTuka.com’a mutlaka göz atın deriz. 2012 yılında ayakkabı odaklı bir e-ticaret girişimi olan TakaTuka.com, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile evinizin konforunda bir alışveriş imkanı sağlıyor! Kurulduğu günden bu zamana sunduğu hizmet kalitesini sürekli olarak genişleten TakaTuka.com, Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış sitesi olarak hizmet sunarken, kısa sürede bünyesine; Keen, Salomon, Camper, Skechers, Sperry, Wolverine, CAT, Harley Davidson, Hush Puppies gibi ayakkabı modasına yön veren markaları da ekleyerek, onlarca markanın binlerce modelini tek bir platformdan sunuyor.

TakaTuka.com, trekking yürüyüşlerinizde kullanacağınız yürüyüş ayakkabılarından, günlük kullanıma uygun casual modellere, spor ayakkabılarından soğuk havalarda da tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlayacak bot ve çizmelere kadar geniş bir model ağı sunuyor. Özellikle ayakkabı modasını yakından takip edenler için dünyada rahatlığı ve sağlamlığı öne çıkan markaları zahmetsizce ekranlarına getiren TakaTuka.com, Amerika’da koşu ayakkabısı olarak üretilen ve daha sonra gündelik yaşamda da sıklıkla kullanılarak dünya çapında büyük bir üne kavuşan Skechers markasının, kadın, erkek ve çocuk modellerini ziyaretçilerine sunuyor. TakaTuka.com, soğuk kış aylarının yaklaşmasıyla geniş bot ve çizme modelleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle özgür ruhunu tarzına yansıtmak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alan, duruşu, tarzı ve sağlamlığı ile göz dolduran Harley Davidson bot ve çizmelerde geniş ürün yelpazesi sunan TakaTuka.com, bağcıklı bot modasının öncülerinden olan ve sarı renkli botları ile yepyeni bir akım başlatan CAT bot ve çizme modellerini de yeni sezon ve indirimli olmak üzere sizlere sunuyor.

Sektöründe yüksek müşteri memnuniyeti, felsefesiyle hizmet sunan TakaTuka.com, bir çok plus üründe aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, farklı ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo imkanı sağlıyor. Bu hizmetlerinin yanı sıra özellikle duyma ve konuşma engelli vatandaşlarımız için telefonda konuşma zorunluluğunu ortadan kaldıran online chat tabanlı “Canlı Destek” hattı ile ziyaretçilerin merak ettiği tüm konular, canlı olarak cevaplandırılıyor.

Ayrıca, TakaTuka.com sahip olduğu basit kullanıcı ara yüzüyle ziyaretçilerinin, binlerce ayakkabı modeli arasından ihtiyacına uygun olanını kolaylıkla bulmasına olanak sağlıyor. Ziyaretçilerinin güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısı gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …