Bayan plastik cerrah ile burun estetiği

Burun estetiği genellikle ergenlik dönemi sonunda yapılmaya başlanan bir estetik uygulamasıdır. Daha erken yaşlarda yapılmıyor çünkü organlar henüz büyümeye devam ettiği için burunda da değişimler ve büyümeler meydana gelmeye devam etmektedir. Bu sürecin sonunda artık burnunuzdan memnun değilseniz o halde bir doktor yardımı ile bilgi alabilir ve yaptırmak için kararınızı verebilirsiniz. Burun estetiği için asla elinizde bir fotoğraf ile doktorunuza gitmeye çalışmayın. Herkesin yüz ifadesi, yüz şekli ve yüz boyutu aynı değildir. Dolayısı ile bir başkasında bayıldığınız o burun sizlere hiç yakışmayabilir ve daha kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Burun estetiği için önemli olan doğalı yakalamak ve olabildiğince hoş ve estetik olduğu anlaşılmayan bir eser yaratmaktır.

Burun ucu estetiği ise aslında burnundan genel olarak memnun olup sadece uç kısmından memnun olmayanlar için yapılır. Daha önce burun estetiği yaptırmış ama burun ucunda deforme oluşmuş kişiler içinde yine burun ucu olarak estetik müdahale yapılabilir. Burun ucu estetiği isteyenler genellikle burun ucu ya çok aşağıda ya da çok yukarıda olanların tercihi olacaktır. Sadece buraya uygulama yapılacak ve normal bir şekilde estetik görüntüsüne kavuşuyor olacaktır. Burun ucu estetiği genel burun estetiğine oranla daha kolaydır ve daha az bir ameliyat süreci ile sizler ile buluşuyor olacaktır.

Bayan plastik cerrah arıyorsanız ilk tercihlerinizden biri bizce Doktor Leyla Arvas olabilir. Bayan plastik cerrah ile kendinizi çok daha rahat hissedecek ve daha kolay ifade edebileceksiniz. Bayan plastik cerrah Doktor Leyla Arvas özellikle burun estetiğinde harikalar yaratıyor ve doğal ama güzel şekillenmiş burunları sizler için oluşturuyor olacak. Yüzünüze ne iyi gidecek burun yapısını beraber konuşabilir ve hatta tartışabilirsiniz. Doktorunuza güvenmek ve bağ kurabilmek oldukça önemlidir. http://drleylaarvas.com/ adresinden detaylara ulaşarak kendinizi ile bir görüşme ayarlayabilirsiniz. İlk muayenede bilgi alabilir ve simülasyon ile sizlere yakışacak burun yapılarını inceleyebilirsiniz. Sonrasında karar vermeniz ile de artık süreç başlatılıyor olacaktır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …