beardmen

Beardmen İncelemesi

İOS işletim sistemi ve Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların oldukça fazla indirdiği oyunlar arasında gelen Beardmen oyunu hakkında merak ettiğiniz bütün detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan ve grafikleri ile dikkatleri üzerine çeken bu oyunun konusuna ve diğer detaylarına buradan değinmek istiyoruz.

Beardmen Konusu

Oyun içerisinde bulunan ana karakterimizin Tap-3 uzun sakallı dedemiz ile birlikte rakiplerimiz yenmek için kıyasıya bir mücadele örneği sergilememiz gerekecektir. Oyun içerisinde bulunan savaşçılarınızı devamlı olarak geliştirerek oyunda rakiplerinizi yenmenin keyfini sürmüş olacaksınız. Oyun içerisinde karşımıza çıkan videoları da izleyerek buradan kazandığımız puanlar ve bonuslar ile savaşçılarınızı üst düzey bir savaşçı yapma şansını yakalamış olacaksınız.

Oyun içerisinde karşımıza çıkan karakterlerden pokemonları unutulmuş olan topraklar üzerinde yeniden keşif ederek onları kontrol altına almanız gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken detay ise pokemonları elinizden kaçırmadan zincire bağlamak olacaktır.

Oyunda aynı zamanda bulunan tırtıl koruyucularını yenmek için silahlarınızı iyi bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Sizlere devamlı olarak saldırı pozisyonunda bulunacak olan bu düşmanlardan korunmak için kalenizi korunaklı hale getirmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda demirhane olarak bulunan kısımda karşınıza çıkan savaşçılarımızı devamlı olarak geliştirmemiz gerekmektedir.

Online olarak oynama şansımızın bulunduğu bu oyun içerisinde rakiplerimiz dışında arkadaşlarınız ile de eğlenceli dakikalar geçirme şansını yakalamış olacaksınız.

Beardmen Detayları ve Nasıl İndirilir?

30 Temmuz tarihinde kaşımıza çıkan bu oyunun mevcut sürüm olarak 1.1 olduğunu belirtmek istiyoruz. Boyut olarak 349 MB boyutlarında karşımıza çıkan bu oyunun İOS 7.0 üzerinde işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde bulunan yaş sınırı olarak 4 yaş sınırı bulunduğunu belirtmekte istiyoruz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …