bedava-btc

Bedava Bitcoin Kazanmak için 5 Güvenilir Kaynak

Bitcoin, tüm dünyada ilgi gören ve özellikle son dönemdeki rekorları ile birlikte kazanılmak istenen bir kriptolu elektronik para birimi olarak biliniyor. Bakıldığında, kriptolu paraların atası olarak bilinen Bitcoin için şu günlerde vergilendirme gibi pek çok durum söz konusu ve dedikodular pek çok kişinin dilinde dolanıyor; ancak bedava bitcoin kazanmak hâlâ herkesin tek takıntısı. Belki de asıl soru şu; kazanılabilir mi? Cevap evet, ancak eskisinden çok daha zor olduğu aşikâr. Bu yazımızda sizin için bedava Bitcoin kazanabileceğiniz bazı siteleri sıralayacak ve bu sitelerden nasıl coin toplayabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Siz de, kenardan, kıyıdan, köşeden; eliniz kolunuz yorulmaksızın BTC biriktirmek, akmasa da damlasın demek istiyorsanız; yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bedava Bitcoin Kazanmak Mümkün mü?

Aşağıdaki sitelerle, evet. Günümüzde pek çok platform bedava BTC kazandırıyor; ancak geçmişte daha fazla kazandıran yahut değeri düşük olduğundan daha fazla görülen bu BTC’ler bugün daha azlar haliyle. Vereceğimiz platformlara, yatırım yapmaksızın, sadece üye olup içerisinde saatlik tıklamalar yaparak BTC kazanabilirsiniz.

Free Bitcoin

Free Bitcoin

Free Bitcoin, bedava Bitcoin kazanmak adına en güvenilir platformlardan bir tanesi ve sitenin ödeme kanıtları çok fazla. Bu sebepten kullanılan ve günlük olarak az da olsa kazandıran sitenin hem oyun oynamak için bulunan bölümü hem de risksiz olarak BTC kazanabileceğiniz bölümü mevcut.

Risksiz olarak BTC kazanabileceğiniz bölüm, saatlik olarak tarafınıza açılıyor ve “roll” tuşuna basarak tabiri caizse zar atıyorsunuz. Attığınız zar kategorilendirilmiş numara aralıklarına göre sizlere BTC kazandırıyor. Ayrıca, her zar attığınzda belli başlı ödüller kazanma imkânınız da bulunuyor. 0.00000011 BTC’den 0.01111869 BTC’ye kadar kazanma şansınızın olduğu Free Bitcoin’e yatırım yapmaksızın Bitcoin kazanabilmeniz mümkün.

Sitenin multiply BTC adlı bölümünde sürekli zar çevirerek oyun oynayabiliyorsunuz ancak bu oyunlar tarafınıza kazandırdığı gibi aynı zamanda kaybettirebiliyor; bu sebepten bu kısmı bedava Bitcoin kazanmak için önermiyoruz.

Site Adresi: Freebitco.in

QoinPro

QoinPro

QoinPro, güvenilir görünümü ile dikkat çeken platformlardan bir diğeri ve burada da dilediğiniz gibi bedava BTC kazanabilmeniz mümkün oluyor. Risksiz bir sistem olan QoinPro içerisinde, Free Bitcoin servisinde olduğu gibi tıklama yapmanıza da lüzum yok. Sistem, üye olduğunuz andan itibaren size bedava bitcoin kazandırmak amacıyla kurulmuş ve sisteme dair ödeme kanıtları da mevcut. Hem Android hem de iOS üzerinde aplikasyonları bulunan ve mobilden de takip edebileceğiniz QoinPro üzerinde, günlük olarak siteye giriş yapıp tabiri caizse hasılatınızı cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

Verdiği miktarlarla çok fazla kazandırmamasına rağmen sadece üye olup kenara atabileceğiniz bir sistem olan QoinPro’yu da yer imlerinize eklemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca, sitenin referanslı üyelikleri kabul ettiğini ve her referans için size belli bir yüzde daha verdiğini hatırlatalım.

Site Adresi: QoinPro.com

Moon Bitcoin

moon bitcoin

Tabiri caizse musluk sistemiyle çalışan sitelerden bir diğeri olan Moon Bitcoin de sizlere günlük olarak bedava bitcoin kazandıracak sitelerden. 5 Dakikada bir satoshilerinizi toplayıp Coinpot üzerinden BTC’ye çevirebileceğiniz Moon Bitcoin içerisinde; referanslı üyelik sistemiyle daha fazla kazanabilmeniz de mümkün; yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınızı davet etmek ve BTC kazanmalarını sağlamak. Kazandıkları her bedava Bitcoin’den size de bir pay mutlaka düşüyor.

Site Adresi: Moonbit.co.in

Bonus Bitcoin

bonus bitcoin

Bedava Bitcoin kazanmak için yine uğrayabileceğiniz sitelerden bir tanesi; tarafınıza her 15 dakikada BTC kazandıran Bonus Bitcoin olabilir. Tıpkı Free Bitcoin servisi gibi; belli tıklamalarla Bitcoin kazandıran site içerisinde, genelde reklamlara tıklayarak BTC kazanabilmeniz mümkün oluyor ve diğer sitelere kıyasla Bonus Bitcoin tarafınıza biraz daha fazla kazandırabiliyor. Referanslı üyelik sistemiyle birlikte tarafınıza her gün %5 bonus sunan sitelerden Bonus Bitcoin içerisinde; referanslı üyeliklerin hayli fazla kazandıklarına şahitlik ediyoruz.

Siz de, sürekli bilgisayar başında oturan biriyseniz ve bedava Bitcoin kazanmak istiyorsanız, tavsiyem Bonus Bitcoin’e de aklınıza geldikçe girmeniz ve reklamlara tıklayarak günlük BTC kazanmanız yönünde olacaktır.

Site Adresi: Bonusbitcoin.co

Bitfun

“Oyun oyna, eğlen, Bitcoin kazan!” sloganı ile karşımıza çıkan ve uzun süredir yayında olan Bit Fun da bedava Bitcoin kazanabileceğiniz en mantıklı seçeneklerden bir tanesi. Bakıldığında, her üç dakikada bir tarafınıza oyunlardan kazanılan bir miktar Bitcoin’i vadeden Bit Fun’un pek çok oyunu içerisinde bulundurduğunu da bildirelim. Tentrix, Cut the Rope ve daha pek çok eğlenceli oyunun yanında, şansı da işin içine katmak isterseniz; Free Bitcoin servisinde olduğu gibi zar oyunları oynayabilmeniz de mümkün oluyor.

Genel hatları ile eğlenceli bir siteye benzeyen Bit Fun içerisinde siz de bedava BTC kazanabilirsiniz.

Site Adresi: Bitfun.co

bitcoin-kazanmak

Bu Bitcoinleri Nerede Toplayacağım?

İyi kardeşim biriktir bu sitelerde demişsin de; ben bu Bitcoinleri ne yapacağım, nasıl toparlayacağım, bir fikir ver; diyorsanız, bu sitelerin hepsinin Coinpot ile ilişkisi mevcut ve her türlü altcoin ile Bitcoin’i toparlayabileceğiniz, bir nevi cüzdan görevi gören Coinpot içerisinde bunları biriktirebilmeniz mümkün.

Kısa bir sürede siz de Bitcoin kazanmak isterseniz; yukarıdaki her siteye günlük olarak giriş yapıp Bitcoin kasabilir, Coinpot hesabınızda bunları biriktirdikten sonra kendi BTC cüzdanınıza aktarıp dilediğiniz gibi dönüştürebilir yahut Borsa üzerinde alım satım gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …