lol-bedava-carlar

Bedava Çarlar

Günümüz teknolojinde online oyunların yeri, oyuncular arasında oldukça popüler yer almış durumdadır. Eskiye göre kıyaslama yapıldığında, çağımızdaki oyunların çoğunun online olduğu görülmektedir. Bundan 10 15 yıl öncesine kadar, oyunların bir çoğu, bireylerin sadece kendince oynadığı oyunlar arasında yer almaktaydı. Tabi bazı oyunları bunların dışında tutmak gerek. Cafe’de oturup saatlerce CS oynadığımız günleri unutmadım .

Ancak günümüzde bakıldığında adeta bütün oyunların online ortama döküldüğü görülmektedir. Son yıllarda ülkemizde olsun, dünya üzerinde olsun online oyun furyasında Wolfteam’ın zirveyi çektiği görülmektedir. Yapılan bir çok analiz, insanların online oyunlarda Wolfteam’a yönlendiğini göstermektedir. Oyunun bu denli popüler olması ve insanların iyi bir hesaba sahip olmak istemesi de, farklı sorunları ortaya çıkarmaktadır. Oyunda iyi çarların satışı ile ilgili furyanın olduğu, çoğu oyuncu tarafından bilinmektedir.

Online oyunlar ile ilgili uzun zamandan beri yürütmüş olduğumuz çalışmalar bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz bu çalışmanın amacı, oyunu bırakan eski oyunculara ulaşarak, rica yöntemini ile kullanmadıkları hesabı isteyip, oyuna yeni gelen veya iyi bir çarı olmayan kişilere, kaliteli çarları ulaştırma çalışmasıdır. Bu çalışmanın neticesinde elimizde Wolfteam ve Lol oyununa ait oldukça iyi hesaplar ulaşmıştır. Elimizde mevcut olan bu çarların dağıtımını, Wolfteam Bedava Çarlar ve Lol Bedava Çarlar konularımız altında dağıtmaktayız. Yapmış olduğumuz bu çalışma ile, bizlerden çar talebinde bulunan kişilerden, hiçbir şekilde ücret isteğimiz olmamıştır ve olmayacaktır. Sizlerde bu oyunlarda iyi bir çara sahip olmak isterseniz, yukarıda vermiş olduğumuz linkler üzerinden sitemizi ziyaret ederek, bizlerden çar talebi yapabilirsiniz. Bu çalışmayı yapmamızdaki amaç, insanlara yardımda bulunarak, sitemizin kalitesine kalite katma çabası içinde olmamızdan kaynaklıdır.

Kaynak: https://bilgidevi.com

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …