alarko

Beşiktaş Alarko Servis Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul, Beşiktaş ilçesinde ikamet eden ve Alarko ürünleri kullanan kişiler için ekibimiz Alarko ürünlerinin bakım ve tamirat işlerini gerçekleştirmektedir. Alarko ürünlerinin Beşiktaş bölgesinde özel servis desteğini sağlayan firmamız uzun yıllardır bu sektörün içinde profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Alarko markasının üretmiş olduğu Isıtma ürünleri ( kombi, kazan, ısı pompası, brülör, boyler- akümülasyon tankı, güneş kolektörü, radyatör, ısı giderleri paylaşım sistemi ve bu ürünlere yardımcı ürünler.) soğutma ürünleri ( klima, VRF sistemleri), merkezi soğutma ürünleri ( klima santrali, çatı tipi klima, soğutma grubu, ameliyathane cihazları, soğuk oda sistemleri…) su basınçlandırma ( dalgıç pompa, domestik pompa, dalgıç motorlar, hidrofor, sirkülasyon pompası) bina otomasyon sistemlerinde bakım ve tamir işlemlerini Alarko Servis olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamız Alarko ürünlerinin yetkili değil özel servisidir.

Alarko Servis Beşiktaş ekibi olarak uzun yıllardır bu bölgede Alarko ürünlerinin bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ekimizde yer alan tüm teknik servis elemanları Alarko ürünlerinin bakım ve tamirlerinde eğitimli aynı zamanda tecrübeli kişilerdir. Profesyonel, uzun vadeli çözüme odaklı, güler yüzlü teknik elemanlarımız ihtiyacınız olan servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Telefon numaramızı tuşlayarak bakım ya da arıza kaydı oluşturup firmamızdan özel servis desteği alabilirsiniz. Ayrıca firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz olarak kayıt alıp hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir servis desteği için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …