Bilgisayarınız Bu Programlar’la Güvende

Hotspot Shield & 360 Total Security

Bilgisayar kullanıcıları için en önemli konu güvenliktir. Bu konuda sizlere önerebileceğimiz iki tane başarılı programı tanıtmak istiyoruz. VPN tabanlı bir yazılım olarak kullanılmakta olan Hotspot Shield programı bilgisayar kullanıcılarını internet ya da yerel ağlar üzerinden gelebilecek her türlü tehditlere karşı koruyabilen güçlü bir kalkan görevindedir.

Hotspot Shield programı sayesinde açtığınız tüm web oturumları üzerinde kişisel veri ve bilgi aktarımınız programın içerisinde bulunan güçlü şifreleme sisteme tarafından koruma altına alınacaktır. Kişisel gizliliğinizi koruma altına almak için IP adresinizi saklayan Hotspot Shield programı, internet üzerinden anonim bir şekilde dolaşmanızı sağlayacaktır. İnternet üzerinde sörf yaparken kimliğini gizlemek isteyen ve anonim bir şekilde dolaşmak isteyen çok sayıda kullanıcının gönül rahatlığı ile tercih etmiş olduğu Hotspot Shield programı sizin için de oldukça güvenilir bir seçim olacaktır. Kişisel bilgilerinizi ele geçirmek için pusuda beklemekte olan web siteleri, üçüncü parti uygulamalar ya da servis sağlayıcılarına karşı sizi başarılı bir şekilde koruma altına alabilen Hotspot Shield programı, güvenli bir şekilde internet sörf yapmanın fırsatını sizlere sunarak internette dolaşma zevkinizi arttıracaktır. Hotspot Shield programı sistem kaynaklarını oldukça iyi bir şekilde kullanmaktadır. Her türlü bilgisayarda hızlı ve akıcı bir şekilde çalışabilen Hotspot Shield programının kurulumunu da oldukça basit ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hotspot Shield programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı için rahat bir şekilde kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Sizlere önerebileceğimiz diğer güvenlik programı ise 360 Total Security adlı programdır. Bu program güvenliği sağlayan başarılı bir antivirüs yazılımı olarak kullanıcılara büyük bir fayda sağlamaktadır. Ücretsiz bir program olan 360 Total Security, aynı zamanda virüs tarama özelliğine de sahiptir. Bunların yanı sıra sistem bakımı, disk temizleme, hızlandırma ve virüs koruma gibi özellikleri de bulunmaktadır. 360 Total Security programının PC, MAC ve Android sürümleri de mevcuttur.

Sizde hem internet üzerinde dolaşırken kimliğinizi saklı tutmak hem de bilgisayarınızı yüksek seviyede koruma altına almak istiyorsanız, sitemiz üzerinden indir butonuna tıklayarak bu iki muhteşem programı hemen indirebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …