Birbirinden Güzel Binlerce Masa Örtüsü Modeli Evidea’da

Günün sonunda sığındığımız, stresimi attığımız, dinlendiğimiz, aile ve arkadaşlarımızda vakit geçirdiğimiz evlerimizi güzelleştirmek için küçük dokunuşlar yeterli oluyor. İster oturma odamıza, ister yatak odamıza, istersek de mutfağımıza aldığımız ev dekorasyon ürünleri, evimizi güzelleştirirken, bizlerin evde geçirdiği zamanları da daha keyifli kılıyor. Üstelik evlerimizi güzelleştirmek için illa ki büyük ve masraflı değişiklikler yapmamız gerekmiyor. Örneğin mutfaklarda, salonlarda ya da yemek odalarında; kısacası sevdiklerimizle keyifli zaman geçirdiğimiz yemek masalarında, güzel bir masa örtüsü üzerinde yemek servisi yapmamız hem bizim hazırladığımız sofraya daha fazla güvenmemizi, hem de misafirlerimizin ambiyanstan daha fazla etkilenmesini sağlıyor.
Günümüzde eskiye nazaran çok daha fazla çeşitte masa örtüsü modeli üretiliyor. Ev dekorasyonuna artık daha fazla önem verilmesi ve özellikle de artık herkesin kendi tarzını yansıtmak istemesi nedeniyle ev tekstilinin vazgeçilmez öğelerinden biri olan masa örtüsü de, ev dekorasyonu söz konusu olduğunda üzerine düşen görevi başarıyla gerçekleştiriyor. Kendi evimize uygun masa örtüsü modelleri seçerken, öncelikle masamızın şeklini göz önüne almamız gerekiyor. Şekil ve boyut açısından uygun bir masa örtüsü seti seçtikten sonra ise, sıra renge ve desene karar vermeye geliyor.

indir (7)
Bir evin her ihtiyacının kolaylıkla bulunabildiği Evidea, masa örtüsü takımı söz konusu olduğunda da geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Renkli masa örtüsü takımları, desenli masa örtüsü takımları ve daha şık ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış düz renkli daha klasik modeller, Evidea’nın masa örtüsü kategorisinde uygun fiyatlarla yer alıyor. Sade ve pastel renklerle dekore edilmiş bir ortamda kullanılan çiçek desenli bir masa örtüsü ortamın tüm ambiyansını bir anda değiştirirken, bahçe ve balkon gibi ortamlarda kullanılan daha sade modeller de bu ortamlara narin ve sade bir stil kazandırıyor. Özellikle samimi ve sıcak yemek ortamlarının oluştuğu mutfaklarda kullanılan kaliteli bir mutfak masa örtüsü, hem mutfağımızı hiç olmadığı kadar güzel bir hale getiriyor hem de kaliteli dokusu sayesinde uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanmamızı sağlıyor.
Masa örtüsü seçerken, masa örtüsü kumaşları da dikkat edilmesi gereken özelliklerin içinde yer alıyor. Kullanacağınız ortama göre masa örtüsü kumaşı tercih etmek dekorasyonu güzelleştirirken kullanım açısından da kolaylık sağlıyor. Örneğin mutfaklarda kolay silinebilir özellikte masa örtüleri tercih etmek, yemek sonrasında masa örtüsünde kalan lekenin kolaylıkla silinmesini kolaylaştırıyor. Siz de kendinize ya da sevdiklerinize almak üzere masa örtüsü bakıyorsanız Evidea.com’u ziyaret edebilir, binlerce model arasından tercihinizi yapabilir ve güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …