kocama sözler

Birbirinden Güzel Sözler

Sevgi, hayatımızın her anında karşı karşıya olduğumuz kavramlardan birisidir. Hayatınızın hiçbir anında diğer tüm duygularınızın size asla tattıramayacağı benzersiz bir hissi size tattırmayı başarır sevgi. Sevgi yalnızca başka bir insana değil aynı zamanda bir ağaca, hayvana veya nesneye karşıda hissedebilir. Bir ömür sevgisini üzerinizden eksik etmeyecek hayat arkadaşınız, kocanız için güzel sözler söylemek ister misiniz? Kocama güzel sözler söylemek istiyorum diyenler için yüzlerce farklı sözü bir araya getirdik.

Kocama Aşk Sözleri

Kocama aşk sözleri , eşinizle aranızdaki bağın daha kuvvetli hale gelmesi ve ona bağlılığınızı tekrar ve tekrar hatırlatmanız için söyleyebileceğiniz yüzlerce benzersiz ve güzel sözü sizler için bir araya getirdik.
Zaman zaman gün içerisinde yaşamış olduğunuz yoğunluk nedeniyle kendinizi strese sokarak en ufak bir meseleden eşinizle tartışmaya girebilir ve bunun akabinde istemeden onun kalbini kıracak ağır sözler söyleyebilirsiniz. Size hayatı pahasına değer verecek bir kişiye sarf edeceğiniz en ufak bir söz dahi kalbinin kırılmasına neden olabileceği için onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun anlık bir kızgınlık nedeniyle istemeden söylenmiş bir cümle olduğunu hissettirmek için en güzel kocama aşk sözleri paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz.

En Güzel Sözler

En güzel sözler değer verdiğiniz insanlara söyleyebileceğiniz içerisinde bolca sevgi barındıran sözlerin bir araya gelmesiyle oluşturduğumuz bir paylaşımımızdır. Bu paylaşımımızda yer alan en güzel sözler arasından hoşunuza giden sözleri eşiniz, sevgiliniz, dostlarınız ya da ailenizle her zaman paylaşabilir ve yüzlerinde bir anda beliren tebessüme kapılıp sevginin ne kadar güçlü bir duygu olduğunu yeniden fark edebilirsiniz.
İlişkilerinizde karşınızdaki kişiyle baş başa geçireceğiniz romantik bir akşamda onu etkilemeyi başaracak bir söze ihtiyaç duyuyor da olabilirsiniz. En güzel sözler paylaşımımız içerisinde eşinizi etkilemeyi başaracak onlarca farklı paylaşıma yer verdik. Bir ömrü birlikte geçirmenin hayalini kurduğunuz kişinin gözlerindeki mutluluğun size yaşatacağı duyguyu hayatınız boyunca başka kimsenin yaşatamayacağını unutmalısınız. Unutmadan şunu da eklemek istiyoruz; sevgi, bugüne kadar ne şairler ne yazarlar ne de filozoflar tarafından net bir şekilde açıklanabilmiştir. Gerçek sevginin ne demek olduğunu anlamanın en güzel yolu sevdiğiniz insanların gözünün içine birkaç saniye bakmanızda gizlidir.

Ağır sözler örnekleri

Aşk, tıpkı ikramiye gibidir, herkese çıkmaz.

Bazılarının bellek kapasitesi 1MB bile değil.

Akılları bel altında çalışanların, adamlıkları da ayak altında kalacaktır.

Bedel öderken paranın üstünü bekleyemezsin.

Suskunluğum, söyleyecek hiçbir şeyim olmamasından değil, beni anlayacak kimsenin olmamasındandır.

Lafa gelince mangalda kül bırakmayan insanlar, icraata geldiğinde küçük bir kıvılcım bile olamıyorlar.

Okyanus zannettiğim insanlar, meğerse sadece bir küvetmiş.

Öyleleri vardır ki, yağmurlu havalarda ters dönen şemsiyeye benzerler. En muhtaç olduğunuz anda yalnız bırakırlar sizi.

Çamaşır suyu gibiydi aşkımız, yüreği yıpratmaktan ve aşındırmaktan başka bir şeye yaramıyordu.

Sen, şekersiz içtiğim çayın yanında duran kaşık gibi gereksizsin.

Olayı tamamen yanlış anlamışsın güzelim, kreker değil karakter lazımdı sana.

Gerizekalı bile olamazsın ki sen, geri olacak bir zekan bile yok.

Kocama aşk sözleri örnekleri

Ey gönIümün soI yarısı! AkIıma koydum seni, akIım aImadı, kaIbime koydum seni, sana doymadı.

KüI oImuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözIer seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.

AIIah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben.

GözIerin gözIerimde, eIIerin eIIerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Canına can oImayı seviyorum. Seni seviyorum diyebiImek için geIdim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

Aşk mazimize değer vediğin için sana minnetterim canım kocam.

Bazen anIatmak zor geIdi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aIdım söyIüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Sen eIIerimi isterken ben yüreğimi bıraktım sana yetmez mi?

Dünyadaki en güzeI şey, kocasını seven kadının hissettikIeridir. Seni çok ama çok seviyorum biricik kocacığım.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …