buderus kombi servisi

Buderus Kombi Servis – Bakım ve Onarım

Kombilerin hayatımızdaki yeri oldukça büyüktür. Dünya genelinde tanınan ve oldukça kaliteli ürünlere sahip olan Buderus markası da pek çok farklı modelde kombi üretimi gerçekleştirmektedir. Kışın ısınmada yazın ise banyo ya da mutfakta kullanmakta olduğumuz kombiler zaman içinde hatalar vermektedir. Bunların sebebi ise ya bakımlarının düzenli yaptırılmaması ya da kombilerin vadesinin dolmasıdır. İstanbul genelinde kombi arızası alan ve Buderus marka kombilerini yaptırmak için arayışlara giren pek çok kişi bulunmaktadır.

Buderus servis de bu aşamada kullanıcıların tüm sorunlarını çözmekte ve bakım onarım konusunda da gereken tüm desteği sağlamaktadır. Yetkili servis olmamakla birlikte Buderus servis özel hizmet sunmaktadır. Üstelik parça ve işçilik konusunda da 1 yıl garanti vermektedir. Müşteriler de servis talepleri olduğunda kolaylıkla Buderus servis ile iletişime geçerek gerekli taleplerini oluşturabilmektedir.

Nasıl Randevu Alabilirim?

444 78 56 nolu telefon hattını arayarak müşteriler Buderus servis’ten kombileri ile alakalı sorunların çözülmesi için servis talebinde bulunabilmektedir. Teknik servis ekibi bu alanda yetiştirilmiş donanımlı ve bilgili personellerden oluşmaktadır. Müşteriler çok kaliteli hizmet sunan ve prensipli bir şekilde çalışan Buderus servis, gerektiğinde adreste onarım sağlarken, gerekli gördüğünde de adres dışında bakım ya da onarım sağlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve prensiplerinden vazgeçmeyen Buderus Servis, İstanbul geneline kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiş önemli firmalardan biridir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …