Buz Lazer Teknolojisi

Lazer Epilasyon son iki üç yılda yaşanan teknolojik cihazlar sayesinde artık acısız ve ağrısız bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmamızı sağlamıştır. Ayrıca bu teknolojik gelişim sayesinde eskiye nazaran çok daha kısa sürede seanslar tamamlanmaktadır. İlk olarak 2009 senesinde kendini gösteren Soprano Ütüleme Epilasyon hala rağbet görmesinin yanı sıra yerini son yıllarda Buz Lazer Epilasyona bırakmış görünüyor. Bu epilasyon yöntemini özel kılan nokta soprano ütüleme epilasyona soğutma yöntemi ile işlem yapan başlıklar eklemesi ve öncekilere göre daha büyük başlıklar sayesinde tedavinin daha kısa sürede bitmesini sağlamasıdır. Lazer epilasyon yönteminde bu sayede acı ve ağrılar tarihe karışmış oldu. Özellikle bu teknoloji sayesinde epilasyon yaptırmak istediğimiz dönemin bir öneminin kalmaması da lazer epilasyon alanında yaşanan muhteşem gelişmelerden bir tanesidir.

Erkek Sırt Lazer Epilasyon modernleşen toplum sonucunda artık daha çok talep edilir oldu. Kişiden kişiye sebepleri değişen sırt bölgesindeki kıllanmaya bir son veren lazer epilasyon artık eskisi gibi insanlarda acı hissi yaratmamaktadır. Erkek Sırt Lazer Epilasyon genellikle erkekler tarafından talep edilen bir epilasyon yöntemidir. Soprano ICE Speed lazer epilasyon cihazlarının en son modelidir diyebiliriz. Bu cihaz ile uygulanan epilasyon işlemi sırasında teninizin ısıyı hissetme olasılığı ortadan kalkarak hem cildinizde kızarıklıklar oluşmuyor hem de bir masaj seansı kadar rahat bir uygulama ile Erkek Sırt Lazer Epilasyon işlemini yaptırabiliyorsunuz.

Bıyık Bölgesi Lazer Epilasyon işlemi sırasında tercih ettiğiniz cihaz eğer Soprano ICE diode ise size hiçbir acı yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz. Seans süresi 5 dakikadan daha az bir zaman alan Bıyık Bölgesi Lazer Epilasyon yöntemi artık neredeyse bütün epilasyon merkezlerinde uygulanan bir teknoloji haline geldiği için artık bayanlar daha kısa sürede ve daha başarılı sonuçlar alabilmektedir. Erkekler kadar yoğun olmasa da kadınların bıyık bölgesinde de bazı sebeplerden dolayı tüylenmeler olmaktadır ve bu kesinlikle bir bayan için en rahatsız edici durumlardan biridir. Eğer sizde bıyık bölgesi lazer epilasyon işlemini tercih etmek isterseniz www.buzlazer.com adlı sitemize girip bu konu hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …