Cake match 3 mania

Cake Match 3 Mania Oyun İncelemesi

Hem çevrim içi hem de çevrim dışı olarak oynanan oyunlar listesinde bulunan Cake Match 3 Mania oyununda gerçekten eğlenceli dakikalar geçirme şansını bulacaksınız. LinkDesks LLC tarafından yapılan bu oyunun içeriği hakkında sizlere bilgi verelim. Bulmaca oyunları kategorisinde karşımıza çıkan bu oyunda macera dolu vakit geçirmek için oyunu marketinizden indirmeniz gerekmektedir.

Cake Match 3 Mania Konusu

Kek ve pastalar ile bulmaca çözmeye ne dersiniz? Yeni bir macera oyunu olan bu oyunun 3. Sürümünde 239 bölüm siz değerli oyun severleri beklemektedir. Özellikle seviyeleri geçmek için gerekli olan adımları atmanıza yardımcı olacak olan ip uçlarını yakalamak için mutlaka oyun içerisinde sizlere verilen detayları gözden kaçırmamanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde yer alan lezzetli malzemeleri toplayarak kendinize en uygun keki yapma şansını yakalamış olacaksınız. Özellikle kek yapmanızda sizlere yardımcı olacak olan kek malzemelerinden şeker, çikolata, jöle ve benzeri malzemeleri topladıktan sonra yaptığınız kekleri takas yöntemi ile diğer kişilere verme fırsatını bulacaksınız. Oyun içerisinde bulunan bonusları toplamak içinse fırıncıların sizlere sunmuş olduğu diğer teklifleri gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Oyunun son serisi olan Cake Match 3 Mania’da 239’dan fazla bölüm oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. 10’dan farklı oyun modu ile gelen bu oyunda 30 seviyeden sonra sizlere farklı bonuslar beklemektedir. Pasta yapımcısı olmak için oyunda yer alan MASTER şeflik seviyesine ulaşmanız biraz zaman alacak olsa da sizler artık bu seviyelere büyük bir oyuncu olduğunuzu göstermiş olacaksınız.

Cake Match 3 Mania Ek Bilgiler

2017 yılının 12 Temmuz’unda son güncellemesi yapılan bu oyunun 5 Milyondan fazla kişi tarafından indirildiğini açıklamak istiyorum. Özellikle farklı sürümleri bulunan oyunun cihazlara göre farklı sürümleri ile indirilme olanağı bulunduğundan dolayı indirmeden önce mutlaka telefonun destekleyip desteklemediğini kontrol etmelisiniz. Oyun içerisinde yer alan satın alma öğelerinin ise 3.69 TL ile 144.99 TL arasında değişkenlik gösterdiğini belirtmek istiyorum.

Cacke Match 3 Mania linkiyle Play Store’den oyunu indirebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …