Mobil

CIA Caller Numara Kaldırma veya İsim Değiştirme İşlemi

Merhaba arkadaşlar. Çoğu android kullanıcısı bu uygulamadan haberdardır. Hatta aramızda bu uygulamayı kullananlar da muhakkak vardır. Kullanmayanlar için ufak bir açıklama yapayım. CIA Caller uygulaması, arayan kişinin kimliğini gösteren bir uygulamadır. Temel olarak uygulamayı yükleyen kişilerin rehberlerindeki bilgiyi alarak veritabanına kayıt eder.

Kullanan arkadaşlar bilirler, diyelim ki adınız Mahmut olsun ve bir arkadaşınızın rehberinde maho olarak kayıtlısınız. O arkadaşınız bu uygulamayı yükledi. Sizin numaranız CIA Caller’in veritabanına maho adıyla kaydedilmiş olur. Eğer CIA Caller’deki bu isimden memnun değilseniz buraya tıklayarak adınızı ve diğer bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Numara silmek tamamen sizin isteğinize kalmış bir durum.  Kayıt esnasında bize sormayan CIA Caller, başka kullanıcıların uygulamadaki Numara Sorgulama ile numaranızı girdiğinde bilgileriniz çıkar. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa, ve kendinizi CIA Caller’in bu listesinden kaldırmak istiyorsanız buraya tıklayarak formu doldurun. 10 dakika kadar bir süre içerisinde numaranız uygulamanın veritabanından kaldırılır.

Önemli: Eğer numaranızı CIA Caller uygulamasından kaldırırsanız support@ciamedia.com adresine mail atarak numaranızı tekrar ekleyebilirsiniz.

 

Yazıyı Yazan: Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

Bu sayfada 5 yorum var

 1. Klasik Araba Kiralama Reply

  Truecalleri öneririm. CIA kadar yormuyor ve daha detaylı bilgi veriyor

 2. emrah tokay Reply

  Selim senden Allah razı olsun, böyle devam.

 3. o kadar Reply

  Verilen bilgiler gerçekten rehber niteliğinde. İsminizin hakkını veriyorsunuz.

 4. çılgın Reply

  İşte bu!…

 5. sen neymişsin Reply

  Selim senden Allah razı olsun, böyle devam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir