covid19 ve seo

COVID-19 Döneminde SEO’nun Önemi

COVID-19 Tüm Türkiye de ve dünyada etkilerini hızla gösterirken, zararları kadar yararlarını da hissetmiş olduk. Home Ofisten çalışma alışkanlığı ve verimliliği konusunda kimsenin şüphesi yok. Kaliteli firma ile kalitesiz firmaların bir birinden ayrıldığı ve reklamın ön plana çıktığı, bazı sektörlerin batması, bazılarının ise bu dönemde daha da öneminin arttığını görebiliyoruz.

COVID-19 un bir kaç ay süreceğini düşünürsek, geleceğe yatırıp yapmanın aslında tam vakti, yani reklama yatırım, COVID-19 bittiğinde meyvenin yenmesi demektir. Digital reklam platformlarında her ne yaparsanız yapın, ilk adım SEO çalışması ile başlar. Dünyanın En iyi alış veriş merkezini yapsanız, ve hiçbir ziyaretçi gelmezse, o büyük alış veriş merkezinin sizlere bir faydası olmayacaktır.

Markalaşma sürecinde ve innovasyon döneminde, gerek SEO çalışması, gerekse Adwords,Sosyal Medya gibi çalışmalarda Elit SEO Firması,sizlerin tamamen digital ihtiyaçlarınızı giderecek,En iyi SEO firmalarından birisidir.

Üstelik Elit SEO, çalışmalarında Google,Yandex,Bing,Yahoo gibi arama motorlarında ilk sayfaya getirmeden ödeme almayan bir firmadır. Bu çalışmasına aralıksız ve koşulsuz devam edecektir.

Kurumsal SEO çalışmasında, Elit SEO marka bilinirliğinizi artıracak güçlü çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Doğru kitle ve kelimeyi seçerek,sizlerin anında iş yada hizmet satabileceği konuma getirmesi,kitlenin belirlenmesi ve Hızlı bir şekilde yerinizi almanızı sağlar.

Elit SEO, çalışmalarını Hizmet sözleşmesi ile garanti altına almaktadır. Başlıca Yaptığımız Çalışmalar;

1. Kurumsal SEO Hizmeti

2. Adwords Reklamları

3.E Ticaret Yazılımları

4.Sosyal Medya Yönetimi

5.Marka Bilinirliğini artırma

6.Mobil Uygulama ve Proje Geliştirme

Bütün bunların yanı sıra yaptığımız yazılım ve tasarımlar % 100 SEO Uyumlu ve Google gibi arama motorunda sizleri ilk sayfaya getirecek bir çalışma yapılır. 8 Kişilik Uzman ekibi ile Türkiye’nin bir çok iline hizmet veren Elit SEO; Garantili SEO Hizmeti ile en iyi sonucu almanızı sağlar, Üstelik SEO çalışmasında ilk Sayfaya getirmeden ödeme almıyor, Bundan daha iyi garanti olabilir mi?

Anahtar kelimenizin rekabet oranı ne olursa olsun, % 100 ilk sayfaya gelirsiniz. üstelik Hizmet sözleşmesi ile garanti altına alıyoruz. Google SEO Kriterlerine uyarak hizmet veren Elit SEO, Digital pazarlama ve yönetimini sizler için takip eden ve geliştiren İzmir’in en eski Yazılım firmalarından birisidir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

varien web tasarım

Varien Digital | İzmir Web Tasarım

İzmir merkezli bir dijital ajansız ve size sunabileceğimiz hizmetler; Kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, kataloglarınızı hazırlayabilir, web …