demirdöküm

Demirdöküm Servis – 444 78 56

İstanbul’da faaliyet göstermekte olan Demirdöküm Servis Kombi bakım ve onarım hizmetleri konusunda müşterilerinin memnuniyeti için yıllardır kaliteli hizmet vermektedir. 444 78 56 numaralı çağrı merkezinden İstanbul Demirdöküm servise ulaşabilir müşteri temsilcimizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için servis ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Sertifikalı ve alanında uzman kişilerden oluşan teknik personel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Kombilerin arızalanma sebeplerini en aza indirmek için yıllık bakımlarını yaptırmak oldukça önemlidir. Bu hem cihazın ömrünü uzatacak hem de yüksek verimde çalışmasını sağlayarak doğalgaz faturasına etki edecektir.

Kombi bakımı esnasında demirdöküm kombi uzman teknik servis çalışanlarımız gaz basıncı kontrolü ve ayarı, baca çekiş kontrolü, sıcak su kontrolü, petek hava kontrolü, su kaçak kontrolü, elektronik kart kontrolü, güvenlik kontrolü, filtre temizliği ve kontrolü gibi işlemler yapar. Kombiler su, gaz ve elektriğin bir arada çalıştığı sistemler olduğundan bakım esnasında bu kontrollerin yapılmasının önemi büyüktür.

Alanında uzman ekibimiz garantili iş prensibi gereğince önce sorunu belirleyerek sizinle paylaşacak, talebiniz doğrultusunda teknik destek vererek çözüme ulaştıracaktır. Demirdöküm servis olarak kombilerinizin bakım ve onarımı için güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle haftanın yedi günü, tam donanımlı araçlarımızla güvenli bir şekilde yıllardır hizmet veriyoruz. Vizyonumuz ve kendimize olan inancımız gereği yapmış olduğumuz bakım ve onarım çalışmalara bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …