Desktop Performansı Klişesi Yıkıldı

MSI yeni çıkardığı laptoplarla masaüstü performans klişesi tamamen yıkmak üzere. Msı piyasada GeForce GTX10 serisi çıkaran ilk şirket oldu. MSI 11 yeni laptobunda en yeni Nvdia ekran kartları kullandığını duyurdu.

Bu ekran kartları VR Ready teknolojisi ile güçlendirilmiş durumda ve mükemmel bir performans sunmakta. MSI Nvidia ile ortak çalışma yaptığı için Nvidia ekran kartlarını ilk kullanan bilgisayar şirketi olmakta. Yeni çıkan ekran kartları hem 4K destekleyip hem de VR yani sanal gerçeklik gözlüklerini de destekliyor. Bu sayede inanılmaz yüksek performansta görüntü elde edebiliyorsunuz. MSI bildiğiniz üzere sadece yüksek performanslı laptop üretiyor. Bu yüzden soğutma sisteminde oldukça başarılı olan şirket intel Core i7 6820HK işlemcili laptopta özel turbo ile hız aşırtımı yapabilmekte ve yüksek performanstan doğan ısınma problemini başarılı bir şekilde ortadan kaldırıyor. GT73VR Titan modelinde bulunan Dynaudio hoparlör ile 102 dBA ses şiddetine ulaşabiliyorsunuz. Buda oldukça yüksek bir ses deneyimi demek oluyor. Yüksek sese karşın ses kalitesi de oldukça başarılı.

Bildiğiniz üzere MSI oyun bilgisayarı üreticisi ve oyun deneyimi için yüksek performanslı aksesuarlar kullanıyor. Hemen hemen tüm laptoplarında mekanik klavye kullanan MSİ oyun içi kullanıcı deneyimini çok önemsiyor. Bazı modelleri aydınlatmalı olup bunları istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. MSI GS63VR Stealth Pro Sadece 17.7 mm kalınlığı ile Dünyanın en ince 15.6” oyun bilgisayarı unvanını elinde tutuyor. Sadece 1.9 kg ağırlında olan bilgisayar ufak olmasına rağmen üstün performans sağlıyor. GE72VR ve GE62VR serisi bilgisayarlar yüksek performans VR deneyimi için çoktan hazır. Bu bilgisayarlar sayesinde oyunlarınızı VR olarak oynayabileceksiniz. Bu da inanılmaz bir oyun deneyimi demek. Dragon Center ile tek tuşla VR hazır hale geliyor. Tüm laptoplarında kendisine ait Dragon Center yazılımı sayesinde oyun sırasında iken bilgisayarınızın performansını kontrol edebiliyorsunuz. Shift özelliği sayesinde fan hızınızı ayarlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda X-Boost sayesinde SSD diskinize daha hızlı erişim sağlayabiliyorsunuz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Bisiklet Fren Rehberi

En sağlıklı ulaşım aracı olan bisiklet, gelişen teknolojiyle daha ergonomik ve kullanışlı hale gelmeye başlamıştır. …