Dyson

Dyson Servis İstanbul’da Hizmetinizde

Yaşam alanlarındaki tüm kir ve pisliğin temizlenmesine yardımcı olan son derece önemli teknolojik ürünler olan elektrik süpürgelerinde çeşitli arızalanmaların meydana gelmesi riski oldukça yüksektir. Ürünün geliştirilmesi aşamasında kullanılan yüksek teknoloji dahilinde Dyson markalı elektrik süpürgeleri her alanda en yüksek performansın elde edilebildiği bir temizlik gerçekleştirebilme imkanı sunarken tamamen profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı dahilinde şekillendirilen bir hizmet anlayışına sahip olan Dyson Servis merkezi, elektrik süpürgelerindeki sorunların giderilmesinde İstanbul genelinde tüm kullanıcılara destek sağlıyor. Son derece kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde uygulanan elektrik süpürgesi servis müdahaleleri sayesinde ürünün onarımının yapılmasından sonra kısa süre içerisinde yeniden arızalanması gibi bir durum yaşanmaması sağlanıyor.

Özellikle de elektrik süpürgesinde kullanılan tüm parçalara ilişkin olarak orijinal yedek parça ile donatım gerçekleştirilen mobil ekipler, yapılan tüm başvurulara çok kısa zaman dilimleri içerisinde yanıt sağlayabiliyor. Bu doğrultuda da kısa süre içerisinde en yakın konumda bulunan mobile kip adrese ulaşarak, elektrik süpürgesinde sorun ile ilgili olarak gerekli olan tetkikleri ve daha sonrasında arızanın niteliğine uygun olarak arıza onarım müdahalelerini yerinde gerçekleştiriyor. Böylelikle ürünün uzun süreli arızalı kalmasının yaratabileceği sorunların engellenebilmesi ve zaman kayıplarının minimum seviyede tutulabilmesi sağlanıyor. Üstelik Dyson Servis merkezinin elektrik süpürgesi arıza onarımlarında sadece orijinal yedek parçalar kullanılıyor olması ürünün sadece kısa süreli bir onarımdan geçmesi gibi bir mağduriyet yaratıcı bir durumun söz konusu olmasını önlüyor.

WEB ADRESİ: http://www.ozelservismerkezi.com

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …