Elma Matbaa Takvim ve Ajanda İstanbul Matbaaları Arasında Parıldayan Yıldız!

Elma matbaa 21 yıldan fazla zamandır çalışan bir matbaa şirketidir. Bu 21 yıllık süreç içinde fazlasıyla bilgiye ve birikime sahip olmuştur. Elma matbaa alanında en iyilerden biri durumdadır. Elma matbaa İstanbul matbaa şirketlerinden biridir. Elma matbaa daha çok ajanda ve takvim üzerine çalışmaktadır ve ajanda ve takvim üzerine profesyoneldir.

Elma Matbaa’nın Ürünleri

İstanbul Topkapı matbaacılar sitesi içinde bulunan Elma matbaada birçok çeşitli ürün bulunmaktadır. Bunlardan ilki Gemici tarzı takvim modelleridir. Gemici tarzı modeller düz takvimlerdir. Dikdörtgen şeklinde bulunurlar. Bir sayfada bütün ayarın dökümünü görebiliriz. Genellikle 3 bölmeden olurlar ve bölmeleri kaldırdığımızda diğer aylara erişebiliriz. Gemici takvimi modellerde 10’dan fazla sayıda çeşide ulaşabiliriz.

Bir diğer ürün ise piramit takvim modelleridir. Piramit takvim modelleri adı üstünde piramit şeklindedir. Her sayfaya bir ay sığdırılmıştır. Spiralleri sayesinde çevrilerek diğer aylara geçiş sağlanmaktadır. İstanbul, tarihi yerler, çiçekler, bebekler, Atatürk ve iş dünyası gibi temalarla satışa sunulmaktadır.

Bir diğer modeller ise masa takvimleri ve sümen model takvimlerdir. Masa takvimleri dikdörtgen boyutta ve spirallidir. Diğer takvimlere kıyasla daha detaylıdır. Sümen takvimlerin boyutları ise diğerlerine kıyasla daha büyüktür. Sümen takvimlerin sayfaları her sayfasında bir hafta yer alacak şekilde düzenlenmiştir. Tek tek günler yer almaktadır. Her güne oldukça yer ayrılmıştır. Büyük boy ve orta boy gibi iki seçenekle müşterilere sunulmaktadır.

Bir diğer ürün ise ajandalar olmaktadır. Ajandaların birçoğu deri kaplamalıdır. Aynı zamanda sert kapaklı ürünler, suni deriler, sekreter ajandaları da bulunmaktadır. Ajanda çeşitlerinin içinde ayrıca organizerlere de ulaşmak mümkündür.

Elma Matbaa aynı zamanda bloknot ve defter çeşitlerini de sizin için üretmektedir. Defter çeşitlerine klasik spiralli defter olarak rastlayabiliriz. Bloknotlarda ise boyutlarına göre farklı seçeneklere erişim mümkündür.

Elma Matbaa’nın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmet ise broşür ve katalog basımıdır. Müşterilerin istediği tarzda katalog modelleri ve broşür modelleri üretilmektedir.

Aynı zamanda Elma Matbaa’da karton kutu modelleri, kutu ve klasörler de mevcuttur.

Bütün bunların yanında ise Elma Matbaa sizlere reklamlarınızı yapmanız için de yardımcı olmaktadır. Reklam yazılarınızı kuşe kağıda basarak kendinizi tanıtmanızda sizin yanınızda olmaktadır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …