En iyi CSGO ve Minecraft Server Kiralama Sitesi – ServerKurma Hosting

Minecraft Server Kiralama, CSGO Server Kiralama, Unturned, ARK: Survival Evolved, Rust Experimental gibi oyunlarda server hosting hizmetinin yanında TS3 yani TeamSpeak 3, VDS kiralama, Web-Hosting Hizmetleri veren ServerKurma.com tamamıyla yerli bir Hosting firmadır. Çalışanlarımız da sizler gibi Türkçe konuşmakta ve müşterilerimizle iletişim kurarken sade ve akıcı bir dil kullanmayı tercih ederler. Anlaşılması kolay iletişimimiz sayesinde sorunlarınızı en kısa sürede ve sizi en az yoracak şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Sürekli aktif ve bir tık uzağınızda size hizmet vermeyi bekleyen Profesyonel Teknik Destek ile sorunlarınız artık baş ağrıtmıyor.

Öncülerden Biri Olmayı Hisset!

Ekibimiz bünyemizde bulunan hizmetlere yenilerini eklemek için sürekli bir arayış içindedir. Bu arayışın sürekli devam etmesi de ister istemez Türkiye’de öncü bir firma olmamıza yol açıyor. GTA 5 Server kiralama diye bir şey aklınıza gelmemişti değil mi? ServerKurma.com farkıyla artık kendine ait sunucun olabilir. GTA 5 server kiralama yeniliklerimize sadece bir örnek. Kullanıcı dostu ekipman, yazılım ve desteğimizle her gün çığır açmaya devam ediyoruz!

Lag mı? Ping mi? Onlar da ne?

Minecraft Server Kiralama için en çok dikkat edilen özellik “ping”dir. CSGO Server Kiralama, diğer oyunlarda sunucu kiralamak veya server satın almak için ilk bakılan şarttır düşük ping. En düşük pinge odaklı mükemmel lokasyonumuz ile server kiralamak varken neden kendi minecraft veya csgo serverında “lag” yaşayasın ki? UNUTMAYIN! Sadece “yer” demek değildir lokasyon; kaliteli internet alt yapısı da demektir. Mükemmel lokasyonun profesyonel ekipmanla birleşmesidir ServerKurma.com sunucuları. İddia ediyoruz; hiç bir firma sizin Minecraft Server Kiralama işlemleriniz için bu kadar altyapı hazırlamadı!

CSGO Server Kiralama İle Uygun Fiyata Profesyonelliği Hisset!

Server satın alanların en büyük sorunudur yetersiz destek. Hiç bir zaman paranızın hakkını alamadığınızı hissedersiniz Minecraft Server Kiralama yaptıktan sonra. Bunu engellemek adına Minecraft ve CSGO Server Kiralama konusunda uzman, tecrübeli ve profesyonel teknik ekibimiz her zaman rahatlıkla ulaşabileceğiniz durumdadır. Size server sorununuzla ilgili en az soruyla en fazla çözümü getirerek CSGO Server Kiralama, minecraft sunucu satın alma veya verdiğimiz her oyun server kiralama işleminden sonra “paramı aldıktan sonra hiç umursamadılar” hissini asla yaşatmazlar.

Senin Sunucun, Senin Ayarların!

Minecraft sunucu satın al, csgo server satın al, saatlerce ayarlarını yap… O kadar uzun sürsün ki bu ayarları yapmak, oyundan soğu. Artık buna son! Minecraft Server Kiralama ardından sunucun tamamen hazır şekilde anında teslim edilir! CSGO Server Kiralama yaptın ama daha da özel bir sunucu mu istiyorsun? Mesela cs go fun server kurma? Tamamen kendi yazılımımız, yüzde yüz Türkçe, Profesyonel müşteri kontrol panelimiz ile bu işler çocuk oyuncağı! Minecraft Mod kurma, CSGO Plugin ekleme için zamanını harcama. Konsolumuzdan bir kaç tıklama ile kolayca kur, rahatça oyna!

Minecraft Server Kiralama ile Standartları Unut, Farklı Ol!

Tecrübeli ekibimiz sorunlarınız yaşandığında olduğu kadar, sorunların yaşanmaması için de sürekli bir çalışma içindedir. Minecraft Server Kiralama, CSGO Server Kiralama ve diğer tüm hizmetlerimizde satın alma veya kiralama işlemlerinin ardından serverınızı özelleştirmek adına bilmeniz gerekebilecek her şey için resimli ve yazılı rehberler, görüntülü ve sesli; açıklayıcı videolar ile her zaman yanınızda!

Girişken Ol!

Ayarlama yapmaktan çekinme! Profesyonel Teknik Desteğimiz sorunlara anında müdahele eder. Yapmaktan çekindiğiniz şeyleri Profesyonel Teknik Desteğe bildirin ve her şeyi sizin istediğiniz gibi sizin için ayarlasınlar! Minecraft Server Kiralama yapıldı, ekstra modlar ve pluginler kurulacak fakat size karışık mı geldi? Bırakın Profesyonel Teknik Destek sizin için halletsin! CSGO Server Kiralama yapıldı fakat özel ayarlamalarla CSGO fun server kurma işlemi sizi korkuttu mu? Bırakın Profesyonel Teknik Destek sizin için halletsin! Tecrübeli ekibimiz Profesyonel Teknik Destek ile her zaman yanınızda!

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …