En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Koşulları

Günümüzde insanlar acil nakit ihtiyaçlarında tanıdıklardan para almak yerine bankalardan ihtiyaç kredisi almayı tercih etmektedir. Bu noktada gelişen teknolojiyi olumlu kullanan bankalar çok hızlı ve kolay işlem imkanı ile kredi vermektedir. Özellikle ihtiyaç kredisi kısmında sunulan belgesiz, imzasız kredi imkanı ile 7/24 internetten kredi başvurusu yapılabilmektedir. Müşteriler ise en uygun faizlerle en kolay kredi veren bankaları tercih etmektedir.

Müşterilerin en zor durumlarında olan ihtiyaçları için sunulan en kolay kredi işlemleri hızlandırmak ve kolaylaştırmak adına bankaların internet şubesi ya da mobil şubeleri kullanılarak yapılırken, kredi değerlendirmelerini ise kişinin bankacılık faaliyetlerinde gösterdiği performansına yani kredi notuna göre anında sonuçlanmaktadır. Eğer, kişinin kredi notu orta ve üzeri bir puanda ise uygun faizle anında kefilsiz kredi onayı verilerek tutar bankadaki hesabına yatırılır.

İnternet şubesi veya mobil şubeden anında kredi veren bankalar ve kredi koşuları şu şekildedir. QNB Finansbank, enpara.com ürünü üzerinden 48 ay ve 50.000 TL ye kadar kredi verir. İş Bankası, internet ve ya İşCep üzerinden yapılacak başvurularda 48 ay ve 30.000 TL’ ye kadar anında kredi desteği sağlamaktadır. Aktifbank, N Kolay kredi ürünü ile 30.000 TL ve 48 aya kadar kredi vermektedir. Denizbank, cep telefonundan SMS ile kredi başvurusuna 48 ay vade ile 55.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Akbank, Akbank Direkt kredi ile 48 ay ve 30.000 TL’ te kadar anında kredi vermektedir. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB),CepteTEB ve TEB Pratik kredi ile 48 ay ve 30.000 TL’ye kadar en kolay kredi veren bankalardandır. Odeabank, Nakit Hazır kredi ile Odeabank 48 ay ve 35.000 TL kredi vermektedir. ING Bank, 48 aya ve 50.000 TL’ye kadar en kolay kredi veren bankalardandır. Yapı Kredi Bankası, internet şubesi veya mobil şubeden başvurularda 25.000 TL ve 48 aya kadar vadelerde kefilsiz anında kredi veren bankalardandır.

Kişinin kredi notu iyi bir puanda değilse puan durumuna göre bankalar müşteriden ek belgeler isteyerek kredi onayını verilebilir. Bu nedenle başvuru öncesinde kredi notu sorgulama yapmanız ya da bankaların sunduğu kredi limitinizi öğrenin hizmetinden yararlanarak ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenmeniz uygun olur.

Sonuç olarak belirtmek gerekirse, bankalar ister en kolay kredi versin ister en zor kredi versin değişmeyen tek şey bu kredinin bir şekilde geri ödenmek zorunda olduğudur. Bu nedenle size en uygun faiz ve vadelerde krediyi tercih etmeniz en doğrusudur.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …