arçelik

Esenyurt Arçelik Servis Numarası: 444 88 48

Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, klima ve kombi tamir ve bakım işlemleriniz için Arçelik servislerine başvurabilirsiniz. İstanbul Arçelik Servisleri hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilir, her konuda teknik destek alabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz öncelikle uzaktan yardım sağlayarak sizi yönlendirecek ve sorunu çözmeye çalışacaktır. Bu yöntem ile sorununuzun çözülmemesi halinde alanında deneyimli, eğitimli ve yeterli donanıma sahip teknisyenlerimizce adresinize gelinerek gerekli tamir ve bakım işlemleri yapılacaktır.

Kış aylarının gelmesiyle birlikte özellikle kombiler ve klimaların bakımı önem kazanmıştır. Genellikle evin dış kısmına veya balkonlara konulan kombilerden donma, arızalanma ve kireçlenme durumları sıklıkla yaşanmaktadır. Bu sebeple kış ayları henüz başlamadan kombi bakımı yaptırmak çok önemlidir. Kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmadığınız takdirde gaz kaçakları meydana gelir, evleriniz yeteri kadar ısınmaz, kombinizin enerji tüketimi artar ve bu durum faturalarınıza yansır, kombinizde performans düşüşü yaşanır. Arçelik Servis Esenyurt şubemizde diğer şubelerimizde olduğu gibi kombi bakım ve onarımlarını aynı gün içerisinde yapmaktayız.
Arçelik yetkili servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, müşterinin bilgisi ve onayı dışında ürünlerin üzerinde hiçbir işlem yapmamaya özen göstermekteyiz. İstanbul Arçelik Servisleri için tarafımızla iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem vererek müşterilerimizin bütçesine uygun şekilde hizmet vermeye önem vermekteyiz. Müşterilerin mağduriyetine sebep olmamak için günün her saati tarafımıza ulaşılmasına imkan tanımaktayız.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …