Anasayfa » Dekorasyon » Ev Dekorasyonunda Altın Kurallar

Ev Dekorasyonunda Altın Kurallar

Basit dokunuşlarla mekânlara şıklık ve stil katmak mümkün.

Öncelikle tavan lambalarının büyüklüğüne ve asılma yüksekliğine dikkat edin. Tek ışık kaynağına odaklanmak yerine abajur, duvar aplikleri ve lambaderler ile daha görkemli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Perdeler her zaman duvar ve mobilyalardan sonra seçilmelidir. Perde, koltukların içindeki desenin renginden seçilebilir.

Mekânın renklerine uyumlu bir halı seçin. Açık renk halılar her zaman kurtarıcıdır.

Cam ve ayna gibi ışığı yansıtan malzemelerin kullanımı mekânı daha ferah gösterir. Benzer şekilde, küçük salonlarda camlı kahve sehpalarının kullanılması da aynı amaca hizmet eder.

Odayı daha aydınlık göstermek için pastel tonları tercih edin. Daha geniş göstermek için de tek bir duvarı koyu renge boyama yöntemini tercih edebilirsiniz. Mobilyaları duvarların daha açık ya da daha koyu tonlarıyla eşleştirmek ise sade bir zerafet sunar.

Kaç yıldız verirdiniz?
Ortalama: 5 (Toplam: 1)

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Yazma Modelleri Sanatının Hikayesi

Köy kokar, çeşit çeşit yazma modelleri eskilerden genci yaşlısıyla süslü oyalı tarihdir. Kimi yazma modelleri …

Bir yorum

  1. Ev Dekorasyonlarında önemli olanlardan birisi klasik modeller tercih etmek. Trend ürünlerin belli zaman sonra eskimesi ve değiştirilmesi gerekecekti. Klasik Modeller her zaman dekorasyonun belirleyicisi olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir