facebook video indirme sitesi

Facebook Video İndirici

Facebook video indirici herhangi bir video indirmek için, yalnızca bilgisayarın başında olmanız gerekmemektedir. Mobil cihazlarınızdan, Android telefonlarınızdan, iPhone telefonlarımızdan ve tabletlerinizden ,internet kısmından giriş yaparak, sitemizin ismini girip, çevrim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle hangi teknolojik aleti kullanırsanız kullanın, video indirim işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Videoları kaydetme formatlarını oldukça geniş seçenekler ile sizlere sunulmuştur. URL kopyalama işleminden sonra video yüklenir ve farklı kaydet seçeneği ile yaklaşık 10 adet dosya formatı ile kaydedebilecek seçenekler karşınıza çıkar. Facebook video indirici mobil cihazlarla uygun formatlarda olduğu için indirme yapma aşamasında herhangi bir sorun yaşanmaz , aynı zamanda geçmiş indirilen bilgisini tutar ve daha önceden herhangi bir kaydı indirdiyseniz, bunların mevcut olup olmadığını belirtir. Facebook video indirme işleminde eksi tekbir yan vardır, oda nadiren videoları indirirken problemler oluşabilir. Bunun nedeni videonun kopyalanmaması açısından önceden şifrelenmesi ve kitlenmesidir. Bu durum sitemizle ilgili bir durum değildir. Telif hakkı gizli videoların çoğaltılması yasaktır. Kopyalanmayan videolar, görseller, müzikler kırma işlemi yapılmadan hiç bir şekilde sitemiz tarafından çevrilemez.

Kilitli Videolar ve Kurallar

Facebook video indirme işlemi sırasında herhangi bir paylaşımın, yasadışı kopyalanmasına karşı olduğu için ,kırma işlemi sitemiz tarafından gerçekleştirilemez. Aynı zamanda Facebook’ta kaydetmek istediğiniz videoları indirim aşamasından sonra, ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen sizlerden gene ek bir ücret talep etmeden, videonun formatını hızlı bir şekilde dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler kolay yapılabilmesi açısından, pratik tek bir sayfa üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca başka bir sayfaya gittiğiniz tek seçenek, sitenin nasıl kullanıldığını anlatan işlemidir. Nasıl kullanılır butonuna tıkladığınızda, size açılan pencereden bir YouTube videosu sizlere kolayca işlem yapabilmeniz için basit şekilde anlatılmıştır. Facebook’tan beğendiğiniz videoları internete bağlı olmadan yalnızca kullandığınız cihazın belleğinden yararlanarak, kullanabileceğiniz bir yöntem olan video indirici her zaman sizlere kolay şekilde sunum yapar. Sorunsuz işlem gerçekleştirmeniz için, bünye olarak son teknoloji bilişim sistemine sahip olduğumuz için sizlere herhangi bir donma, veya işlem sırasında yavaşlık gibi bir durum ile karşılaşmazsınız.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …