Dezpack Dietto

Fazla Kilolara Dezpack Dietto ile Veda Edin!

Zayıflamak için pek çok şey denedim ama olmuyor diyorsanız bir de Dezpack Dietto ile şansınızı deneyin. Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne uygun olarak üretilen Dietto, tamamen yasal ve sağlığa zararsız bir üründür.

Sağlığa Zararı Yok

Zayıflama vaat eden ürünler genellikle sağlığa olan zararları nedeniyle fiyasko ile sonuçlanır. Bunun sebebi genellikle ürünlerin kimyasal içerikleridir. Unutmayın ki Dietto kesinlikle ilaç değildir, kalorisi azaltılmış bir gıdadır. Bu ürün hazırlanırken insan vücudunun besin ihtiyaçları ve gerekli kalori hesaplanarak üretilmiştir.

İnsan sağlığına etkileri ve yan etkileri hususunda tüm testler yapılarak sakıncası olmadığı kanıtlanmıştır.

Dezpack Dietto Nedir?

Bu ürün bir ilaç değil, besin tozudur. Yağsız ya da az yağlı süte, dilerseniz de yoğurda katarak tüketebilirsiniz. Ürün her öğün için belirli gramajlarda paketlenmiş olarak gönderilmektedir. Bu sayede ölçekle uğraşmazsınız. Dietto ana öğün olarak tüketilen besleyici ancak kalorisi azaltılmış bir gıdadır. Bu sayede fazla kalori almadan, ihtiyacınız olan enerjiyi sağlarsınız.

Nasıl Kullanılır?

Dezpack Dietto kullanımı oldukça kolaydır. başlangıç evresi ve devam evresinden oluşan iki süreç halinde kullanılır. Başlangıç evresi iki gündür. Günde 5 öğün olmak üzere her öğünde 200 ml Dietto tüketilir.

Devam evresinde ise günde iki öğün olmak üzere her öğünde 300 ml olarak tüketilir. Devam evresi ise vermek istediğiniz kilolara göre 14 ya da 128 gün sürmektedir.

Bu ürünü ana öğün olarak tüketmelisiniz. Ara öğün olarak ise dilediğiniz kadar yağsız, tuzsuz yeşil sebze tüketebilirsiniz. Yine içecek olarak da çay, kahve, soda gibi içecekleri şekersiz olarak tüketebilirsiniz.

Dietto Paketleri

Dezpack Dietto ürünleri kullanıma hazır paketler halinde tüketiciye sunulmaktadır. 16 günlük ya da 30 günlük olarak hazırlanan paketlerden sipariş vererek hemen zayıflamaya başlayabilirsiniz.

Her damak zevkine hitap etsin diye Dietto ürünleri 6 farklı tatta üretilmektedir. Muzlu, çikolatalı, çilekli, vanilyalı, damla sakızlı ya da hindistan cevizli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bu aromalarla ürünün tadı daha damak zevkine uygun hale getirilmiştir. Bu sayede yüzünüzü ekşiterek değil, severek içeceksiniz.

Her Daim Diyet

Diyet yapmanın en kötü yanı evde olmadığınız zamanlarda yaşadığınız beslenme sorunudur. İşyerinde ya da dışarda hazır gıdalarla beslenmek zorunda kalabilirsiniz. Her zaman yemeğinizi yanınızda yaşamanız imkansızdır. Bu yüzden Dezpack Dietto ile diyetiniz her zaman sizinle olacaktır.

Paketlerin içerisindeki ürünler öğünlere göre gramaj olarak paketlenmiştir. Bu sayede yemeğinizi yanınızda taşıyarak dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde diyetinize devam edebilirsiniz.

Dietto ürünleri içinde protein ve yüksek oranda lifli gıda bulunmaktadır. Süt ve yoğurtla tüketilen bir ürün olduğu için ayrıca kalsiyum ve vitamin desteği de sağlanmaktadır. Böylece beslenme kalitenizden hiç bir şey kaybetmeyeceksiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …