Film Nitrofilm’de İzlenir

Yerli filmler 2016 ya damga vurdu
Mafyaya borcu olan bir baba vefat ederse ne olur dersiniz ? Elbette ki tüm borçları ailesine kalır! Kahramanımız Berhudar’ın babası vefat ettiğinde o da büyük bir miktar borcun altında kalacak ve bir an önce bu parayı toplamak için çabalayacaktır. Ancak bu parayı toplamak onun için çokta kolay olmayacak elbette. Mahallenin çilingiri olarak görev yapan Berhudar’ın başına gelenler sizleri hem güldürecek hemde oldukça çok eğlendirecek.

küçük esnaf izle

filmi iki insanın yollarını kesiştirecek ve oldukça büyük belalara bulaşan insanların aşk dolu öyküsü ile karşınızda olacak.
Ali Kundilli 2 filmi şüphesiz ki son zamanların en çok tercih edilen ve en çok sevilen filmlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ali Kundilli’nin eşi olan İlknur’un, doğum yaparken başına gelenler izlerken sizleri gülme krize sokacak ve eğlenmeye doyamayacaksınız. Doğumu nerede yapacağına karar veremeyen İlknur, bir gün rüya görür ve köyde doğum yapması söylenir. Tüm hikaye bu noktada başlar ve yolda yaşadıkları macera bir anda komediye dönüşür. İlknur ve Ali Kundilli köye ulaştıklarında da bu macera bitmeyecektir elbette ki! Köy halkı gelecek olan bebeğin köyün sorunları için en kesin çözüm yöntemi olacağını düşünürler. Fakat işler bu şekilde yürümeyecektir.

ali kundilli 2 izle

sinema severler ile buluştuğu tarihten buna en çok izlenen filmlerden biri olmuştur. Komedi dolu senaryosu ile izleyen herkes filmden oldukça memnun kalmıştır. Sizler en yakın zamanda bu maceraya muhakkak tanıklık etmelisiniz!
Duygusal anlar yaşıyorsanız ve ihtiyacınız olan tek şey bir aşk filmi ise son zamanların en sağlam senaryosuna sahip olan

delibal izle

filmini muhakkak izlemelisiniz. Füsun ve Barış’ın yaşadıkları ilk görüşte aşk eminiz ki sizleri de derinden etkileyecektir. Öyle ki Barış’ın sevdiği kadın için kendi hayatını feda etmesi duygusallığınızı doruk noktalara çıkaracak ve yakınlarınıza da bu filmi önereceksiniz. Leyla Lydia ve Çağatay Ulusoy’un başrollerini paylaştığı bu film yer yer sizleri üzecek yer yer ise aşk dolu bir yaşam öyküsüne tanıklık ederken gülümsetecektir. İyi seyirler dileriz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …