Forum Yorum İşleri İle Para Kazanmak- 2

Forum Yorum İşleri İle Nasıl Para Kazanılır?

Forum sayfasının sahibi olan kişi ya da kurumlar zaman zaman yorum işlerini düzenli hale getirmek için destek almaktadır. İşte bu noktada, forum sayfasında belirlenen konuyla ilgili bilgisi olan kişilere ihtiyaç vardır. İnternette aktif olan, zamanının bir kısmında sayfayı takip edebilecek kişilerle anlaşma yapılır.

forum_kullanm_ve_faydalar_reklamkapcom_1

Forum sayfasının sahibi olan kişi, sayfasında düzenli olarak çalışacak yardımcılara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle yapılan yorumların, varsa chat kısmının kontrol edilmesi olmazsa olmaz konulardır. Bu tip durumlarda yardımcı olacak kişiye yapacağı işe göre unvan verilmektedir. Böylece sayfanın oto kontrolü sağlanmış olur. Yani, sayfanın sahibi sayfada olmasa bile düzen devam eder.

Forum yorum işleri adı verilen bu işleri yapmak için sayfada aktif olmak gereklidir. Ayrıca, sayfayla ilgili mail bildirimlerinizi açmanız durumunda da mail adresinize gelecek uyarılarla değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu da sizlere artı kazandırmaktadır.

Forum sayfası sahipleri bu tarz kişilerin yanı sıra, yorum yapacak ve işi sadece yorum yazmak olan kişilere de ihtiyaç duyarlar. Bu tarz bir anlaşma yaparsanız, ilgi duyduğunuz alanlarda açılan başlıklara yorum yaparak, yaptığınız yorum başına ücret kazanabilirsiniz. Bunu günlük olarak yapmanız durumunda da önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

Forum2010

Forumda Yorum Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Forum sayfasına düzenli yorum yazmak için anlaşma sağlayan kişiler, genellikle bilgileri olan bölümleri belirtmelidir. Buna göre bir anlaşma yapılması daha sağlıklı sonuç verecektir. Ayrıca, yorum yapan kişinin açılan başlığın dışına çıkmaması ve yorumların çok fazla uzun olmaması da önemli konulardır.

Yorum yaparken imla kurallarına dikkat edilmelidir. Standart olarak 90 ile 100 kelime arasında değişen yorumlar daha fazla tercih edilmektedir. Okuyucuyu sıkmadan, anlatılacak konuyu en yalın şekilde verebilecek yorumlar tercih edilmektedir. Bu tarz yorum yazmak için dikkatli olunmalıdır.

Forumlarda yorum yazarak para kazanmak, genellikle eğlenceli bir konudur. Zaten bilgi sahibi olduğunuz konularla ilgili açıklamaları ya da kişisel görüşlerinizi yazarak para kazanmanız oldukça caziptir. Bunun için büyük çapta forum sayfaları ile anlaşma yapabilir ve bu anlaşmanın karşılığında önemli gelirler elde edebilirsiniz. Bunun için biraz araştırma yapmanız ve yazı dilinizi geliştirmeniz yeterlidir.

 

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …