fransız kadınların zayıflama sırları

Fransız Kadınlarının Zayıflama Sırları

İlgi çekici fizikleri ile dikkat çeken Fransız kadınlarının zayıflama ve ince olma sırlarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

fransız kadınların zayıflama yöntemleri

Fransız kadınlarının ince bir fiziğe sahip olmalarındaki en büyük etkenlerden biri; yoğurdu bol olarak tüketmeleridir. Yoğurdun zayıflamaya olan katkısı, yapılan bilimsel araştırmalar ile de kanıtlanmaktadır. Yoğurdun kilo vermede üstlendiği rol ortadadır. Yapılan araştırmalar sonucu, 8 bin 500 tane bireyin yedi yıl süre ile kiloları takip edilmiştir ve bu süreçte en çok yoğurt tüketen bireylerin kilo almadığı ve kilosunu koruduğu gözlemlenmiştir. Yine, yoğurdu bol olarak tüketen bireylerin daha sağlıklı bir yaşamları olduğu da ortaya çıkan sonuçlar arasında yer almıştır. İspanya’da bulunan bir üniversitede uzmanların yapmış odluğu araştırmalar neticesinde, her gün bir kutu tam yağlı yoğurt tüketen bireylerin kilolarında bir değişim olmadığı da kanıtlanmıştır.

Geneli ideal bir kiloya sahip olan Fransız kadınlarının ortak özelliklerinden biri; her şeyi günlük tazelikte tüketmeleri ve hazır gıdalardan uzak durmalarıdır. Ara öğünleri atladıkları ve ana öğünler ile aç kalmadan kilo verdikleri de bilinmektedir. Yine, öğle yemeğinde diğer öğünlere oranla daha ağır ve tok tutan, besleyici gıdalar ile besleniyorlar. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerini ise, hafif öğünler ile geçiştiriyorlar. Öğle yemeklerinde protein alımına dikkat ediyorlar ve her yemek sonrasında da bir fincan kahve içiyorlar. Fransız kadınların bir diğer zayıf kalma sırrı ise; bol su içmeleridir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …