Anasayfa » Teknoloji » Gaz Kokusunu Emen Akıllı İç Çamaşırı

Gaz Kokusunu Emen Akıllı İç Çamaşırı

gaz-kokusunu-tamamen-emebilen-ic-camasiri-shreddies-705x290

Akıllı saatler, gözlükler derken şimdi de akıllı iç çamaşırı çıktı.

Yalnız öyle hemen heyecanlanmayın mesajlarınızı gösteren, fotoğraf çeken(iyi ki çekmiyor) bir iç çamaşırı değil.
Piyasaya Shreddies adı ile sunulan bu iç çamaşırı Gaz kokusunu tamamen emiyor.

155 $‘lık etiket ile satışa sunulan Shreddies , Zorflex (Zortflex olsa daha iyiymiş)  adlını verdikleri karbon panel ile gaz  kokusunu emmeyi başaran iç çamaşırı, kokuyu burada nötrleştiriyor. İç çamaşırı Karbon panelin iyi bir şekilde çalışması için gerekli pozisyonu anlatan bir kullanma klavuzu ile mi geliyor bilmiyoruz ama verimli çalışabilmesi için bacaklarınızı kapatmanız gerektiğini şimdiden belirtelim. Yani öyle Shreddies‘e güvenip rahat rahat davranamayacağız.

Gaz Kokusunu Emen Akıllı İç Çamaşırı

Bu garip haberi kazasız belasız atlatmanın gururu ile son olarak söylemek isterim ki  Shreddies‘in ses sorununu çözmeden ülkemizde pek iş yapacağını sanmıyorum.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Bisiklet Fren Rehberi

En sağlıklı ulaşım aracı olan bisiklet, gelişen teknolojiyle daha ergonomik ve kullanışlı hale gelmeye başlamıştır. …

2 Yorumlar

  1. İşte bu!…

  2. Dec20T Menim qohumumdur.Bele qosdumanha , olmamasi yaxshidir. Mirze Sakiti tutanda yazmaq isteyirdim ancaq, yazacaq yer tapmadim. Edalet Naxcivan, Babek rayonu Hacivar kendindendir.Naxcivanin un deyirmaninin kecmish mfcdiri Bextiyarin mfchavizecisi idi. Qardashi Esker Naxcivan aeroportunun polis reisi ishleyib, leqebi qocu Esger olub.Esger mence hal hazirda demir yolu polisinde ishleyir. Esker 1988 ci ilde , sovet hf6kfcmetine qarshi ilk mitinqde , vehshicesine etirazcilari df6yfcb, xestexanaliq edib. Ve hemin mitinqde Eskerden bashqa hec kim etirazcilara el qaldirmayib. H.c4liyev Naxcivana gelenden sonra , Esgere vezife verdi. Xaish edirem metne dfczelish verim, daha yaxsh formada veresiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir