Google’da Sitem Kaçıncı Sırada?

Bu soruyu google amcaya sormayan webmaster yoktur sanırım 🙂 Çok merak edilen bu sorunun cevabı için üretilmiş onlarca belki yüzlerce site mevcut. Sitelerle uğraşmayıp linkini vereceğim programı indirirek çok rahat bir şekilde sitenizin google’da kaçıncı olduğuna bakabilirsiniz. İlk olarak virüstotal sonucunu paylaşmak istiyorum.

zararsız

 

Buradan indirebilirsiniz.Kurulum işlemi sırasında 10 sayfa sonucunun listeleneceği yazıyor, bunu değiştirebilirsiniz. Kurulum işlemini bitirdikten sonra “Add Url” butonuna basarak sitenizi ekliyorsunuz. Daha sonra “edit keywords” ile arama yapacağınız sorgu kelimesini veya kelimeleri giriyorsunuz. Search butonuna basıp bekliyor ve sayfanızın belirtmiş olduğunuz sorguyla kaçıncı sırada yer aldığını görüyorsunuz.

Bunun yanı sıra programda aramanızı yaptınız ve kapattınız. Tekrar açtığınızda arama sonuçları ve siteniz aynı şekilde kalıyor(Programın veritabanı mevcut). Tekrar aynı kelimeleri arattığınızda sitenizin sıralamasında değişiklik olup olmadığını görmeniz de mümkün.

Program Link

 

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Seo Terimleri Sözlüğü

SEO terimleri, bu sektörün yurt dışı kaynaklı bir sektör olduğundan, SEO sektörünün içeriğindeki terimler ve …