SEO 46 0

Google’da Sitem Kaçıncı Sırada?

Bu soruyu google amcaya sormayan webmaster yoktur sanırım 🙂 Çok merak edilen bu sorunun cevabı için üretilmiş onlarca belki yüzlerce site mevcut. Sitelerle uğraşmayıp linkini vereceğim programı indirirek çok rahat bir şekilde sitenizin google’da kaçıncı olduğuna bakabilirsiniz. İlk olarak virüstotal sonucunu paylaşmak istiyorum.

zararsız

 

Buradan indirebilirsiniz.Kurulum işlemi sırasında 10 sayfa sonucunun listeleneceği yazıyor, bunu değiştirebilirsiniz. Kurulum işlemini bitirdikten sonra “Add Url” butonuna basarak sitenizi ekliyorsunuz. Daha sonra “edit keywords” ile arama yapacağınız sorgu kelimesini veya kelimeleri giriyorsunuz. Search butonuna basıp bekliyor ve sayfanızın belirtmiş olduğunuz sorguyla kaçıncı sırada yer aldığını görüyorsunuz.

Bunun yanı sıra programda aramanızı yaptınız ve kapattınız. Tekrar açtığınızda arama sonuçları ve siteniz aynı şekilde kalıyor(Programın veritabanı mevcut). Tekrar aynı kelimeleri arattığınızda sitenizin sıralamasında değişiklik olup olmadığını görmeniz de mümkün.

Program Link

 

{Selim}

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bu bağlamda bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi'nin tek yazarı...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir