Güvenilir Adana Oto Kiralama Hizmeti

Oto kiralama günümüzde ulaşım ihtiyacını karşılamak amacı ile en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Bu hizmet genel sektör içerisinde güvenilirlik ve kalite esas alınarak verilmektedir. Oto kiralama hizmetinden faydalanan insanlar genelde ya şahsi – bireysel bir araca sahip olmayan ya da şahsi aracının sebep olduğu maddi giderlerden uzak durmak isteyen insanlar olarak görülmektedir. Yani eğer siz de bu tarz bir durum içerisinde iseniz oto kiralama hizmetinden yararlanabilir ve maddi olarak da iyi bir tasarruf elde edebilirsiniz.

Peki, bu tasarruf nasıl ediliyor? Neden oto kiralama bu kadar tercih ediliyor? Bu konuyu daha iyi anlamanız için bizler size yardımcı olacağız. Adana oto kiralama firması olarak bu yazımızda rent a car işlemleri ile ilgili merak ediyor olduğunuz her şeyi ele aldık. İlk olarak oto kiralamanın ne anlama geliyor olduğunu ve hangi durumlarda oto kiralama yapabileceğinizi gösterdik. Sonra Adana oto kiralamanın size ne gibi faydalar sağladığını, ayrıcalıklarınızı ve avantajlarınızı anlattık. Sonrasında ise Adana oto kiralamanın genel fiyatlarını, hangi tür modeldeki araçları kiralayabileceğinizi, bu hizmete güvenip güvenemeyeceğinizi ve benzeri pek çok konuyu sizlere açıkladık.

Yazıyı okuduktan sonra Adana’daki seyahatlerinizi daha güvenilir ve stressiz hale getirmek istiyor iseniz hemen bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgileri bizden öğrenip kiralama süreci ile ilgili adımları atabilirsiniz.

Oto Kiralama Ne Anlama Geliyor?

Bu hizmeti almadan önce ilk olarak bu hizmetin ne anlama geliyor olduğunu, ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bu, sağlıklı bir hizmet süreci için gerekli bir durumdur. Oto kiralama kısacası şu anlama gelir: Oto kiralama başlıca bir sektör olarak belirir. Bu sektör sizlere araç ve ulaşım konusunda büyük faydalar sağlar. Oto kiralamada araç ihtiyacı olan kişi rent a car firması ile görüşür, gereken bilgileri alır ve istediği modelde olan aracı istediği süreliğine kiralayabilir. Kısacası oto kiralama demek araç ve ulaşım ihtiyacı olan kişinin ihtiyacını karşılayabileceği bir araca kiralık olarak sahip olması demektir. Bizler de Adana oto kiralama firması olarak senelerdir sizlere bu türden bir hizmet veriyor ve Adana’da bu sektörün, rent a car sektörünün öncüsü olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Oto kiralama işlemi kısacası bu anlama gelmektedir. Peki, hangi durumlarda araç kiralama hizmeti alabilirsiniz? İnsanlar en çok hangi durumlarda bu sektörden hizmet almayı tercih eder? Bu soruların yanıtlarını bir sonraki konu başlığı altında göreceksiniz.

Hangi Durumlarda Araç Kiralayabilirsiniz?

Bu soru ile çok sık karşılaşıyoruz. Çünkü insanlar bu konuda herhangi bir kıstasın olup olmadığını doğal olarak bilmek ve buna göre bu hizmeti almak isterler. İnsanların, müşterilerimizin bu hizmeti tercih ediyor olduğu pek çok durum vardır. Bunları şu şekilde size gösterelim:

 • Herhangi bir araca sahip olmayan ve herhangi bir husus için araç ve ulaşım ihtiyacı olan insanlar bu hizmeti tercih eder. Bu sayede kaç saatlik ya da kaç günlük araç kullanım ihtiyaçları var ise o süre içerisinde bu ihtiyaçlarını kolay yoldan karşılarlar. Kişiler bu sayede gittikleri şehirde ya da şehir içi ulaşımda otobüs, minibüs, metro gibi zorlu ulaşım araçlarını kullanmak zorunda kalmazlar.
 • Adana oto kiralama firmamızdan araç kiralanan bir diğer durum da şahsi bir araca sahip olan fakat şahsi araç ile olan ulaşımda maddi zarara girilecek olan durumlardır. Yani, örnek vermek gerekir ise kendi özel aracınız ile bir seyahate çıktığınız zaman öncesinde aracınızın tüm bakımlarını, muayenelerini, temizliğini ve yasal prosedürleri tekrardan gözden geçirmeli, uygulamalısınız. Bu da size artı olarak bir maddi kayıp getirir. Fakat araç kiralama hizmeti aldığınız zaman maddi olarak iyi bir şekilde tasarruf etmiş olursunuz çünkü aracın maddiyat gerektiren tüm işlem ve uygulamaları zaten yapılmış bir şekilde sizlere hazır olarak gelir. Yani eğer maddi tasarruf yapmak istiyor ve stressiz bir seyahat geçirmek istiyor iseniz araç kiralama tam da size göredir.
 • Aynı zamanda bireysel ya da kurumsal, tek ya da toplu şekilde olan iş seyahatlerinde oto kiralama yapıldığı görülür. Bunun dışında tek başına ya da aile, arkadaşlar ile olan gezilerde, tatillerde, şehir içi ya da şehir dışı ulaşımda, düğün gibi organizasyonlarda ve benzeri durumlarda da araç kiralanmaktadır.
 • Kısacası bireysel ya da kurumsal olarak herhangi bir sebepten dolayı bir araca sahip duyulan durumlarda rent a car hizmeti alınmaktadır.

Araç kiralamanın yapılabileceği bazı durumlar bunlardır. Tabi, bu durumlara daha pek çok şey eklenebilir. Dolayısıyla araç kiralamada illa gerekli olan, şart olan durum kısıtlamaları bulunmaz. Araca herhangi bir sebepten dolayı ihtiyacınız olabilir ve bu ihtiyacınızı gönül rahatlığı ile bizlerden karşılayabilirsiniz. Bu konu bu şekildedir.

Şimdi de sizlere kendimizden bahsedelim. İlk olarak Adana oto kiralama hizmetini diğerlerinden ayıran özellikleri göstereceğiz. Yani, sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları öğreneceksiniz. Bu konuya vakıf olmak için yazıyı okumaya devam edebilirisiniz.

adana rent a car

Adana Oto Kiralamanın Avantajları Neler?

Sizlere, özellikle Adana’da en gelişmiş ve öncü olan bir rent a car firması olduğumuzu belirtmiştik. Peki, bu durum neden böyledir? Yani bizi sektör içinde yer alan diğer firmalardan ayıran özellikler nelerdir? Bu konuyu size sunduğumuz avantajlardan yola çıkarak çok daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Adana rent a car firmamızın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar şunlardır:

 • Firmamızın kiralık olarak size sunuyor olduğu araçların her biri genç haldedir. Yani yaşlı, bakımsız, kullanışı kötü olan bir aracı sizlere kiralayamayız. Araçlarımızın kilometreleri ve hasar kayıtları da çok düşük haldedir.
 • Aynı zamanda bu araçlar size en iyi sürüş deneyimini yaşatması için yeni, son teknoloji olan, yeni donanımlara sahip olan araçlardır. Böylece kiraladığınız araç ile gayet verimli, stressiz, pratik bir ulaşım imkânı elde edersiniz.
 • Fiyatlandırma konusunda da belirgin farkımızı ortaya koymaktayız. Bu sektör içerisinde karşılaşabileceğiniz en uygun kira bedellerinin bizlerde olduğunu görebilirsiniz. Amacımız kaliteli bir hizmet sunmaktır ve bu hizmeti sunar iken de öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı tercih ediyoruz. Bütçenize göre, bütçenizi aşmayacak şekilde kiralık bir araç bulmanızı oldukça kolay hale getiriyoruz.
 • Sizlere verdiğimiz araç kira bedelinin içerisinde aracın maddi giderleri ile ilgili tüm her şey mevcut haldedir. Yani örneğin aracın bakım, muayene ve temizlik işlemlerinin fiyatları, sigorta, vergi ve kasko gibi fiyatlar bizim tarafımızdan zaten karşılanmış haldedir. Sizin ek olarak bu hususlarda maddi bir gider yapmanıza gerek kalmaz.
 • Kiralama işlemlerini bireysel ya da kurumsal, her ihtiyaç sahibine yapmaktayız. Bu sayede herkesin araç ve ulaşım ihtiyaçları karşılanıyor.
 • En kısa vadeli araç ihtiyacına sahip de olsanız, yani sadece bir günlük bir ihtiyaç söz konusu ise de kiralamayı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yani, illa birkaç günlük ya da birkaç haftalık kiralama yapılacak diye bir şey söz konusu değildir.
 • Adana’ya bir misafir olarak gelecek ya da gelmiş iseniz firmamız size her türlü yardımı yapmaktadır. Sürekli olarak yol destek ve yardım hizmetimiz vardır. Aynı zamanda Adana’yı en iyi şekilde gezebilmeniz için, zaman kaybetmeden seyahatinizi yapabilmeniz için ücretsiz bir şekilde navigasyon hizmeti de veririz.
 • Eğer aileniz ile birlikte şehrimize gelmiş iseniz ve bir bebek koltuğuna ihtiyacınız var ise de firmamızdan bunu talep edebilir ve bebek koltuğunu ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Adana oto kiralama sizlere bu ve bunun gibi pek çok avantaj sunmaktadır. Bunlar sizi ayrıcalıklı kılan şeylerdir. Hizmetten en kaliteli ve verimli şekilde yararlanabilmeniz için gerekli olan her işlem, hizmet tarafımızca uygulanır, size verilir. Peki, Adana oto kiralamadan ne tür modellerdeki araçları kiralayabilirsiniz? Bu konuyu sıradaki başlık altında ele aldık.

Hizmette Ne Tür Araçlar Var?

Rent a car sektöründe bir firmanın kalitesini belirleyen en önemli şey sahip olunan araçlardır. Araçların modellerinin son model, son teknolojiye sahip olan modeller olması gerekmektedir. Çünkü amaç kullanıcıya, yani müşteriye en iyi ve kaliteli hizmeti vermektir. Aynı zamanda model çeşitliliğinin fazla olması da şarttır. Yani bir rent a car firmasında kiralık spor araçlar olduğu gibi kiralık minibüs, vito gibi çeşitli araçlar da bulunmalıdır. Ya da ekonomik sınıfta araçlar olduğu gibi aynı şekilde lüks sınıfta yer alan araç modelleri de yer almalıdır. Bunlar hem firma kalitesi için hem de müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını karşılamak için en gerekli olan ve en çok dikkat edilmesi gereken şeylerdir.

Adana oto kiralama firmamızda tüm bu gerekli hususlar sağlanmaktadır. Yani araç modellerimizde her ihtiyaca yönelik model yer alır. Ekonomik, orta ya da büyük sınıflarda araçlarımız, lüks araçlarımız, spor araçlarımız ya da vito, minibüs gibi araçlarımız vardır. Siz de bizimle iletişime geçerek ya da sitemizi inceleyerek ilgili bölümde bu araçların neler olduğunu görebilirsiniz. Dilediğiniz aracı bizden kiralamanız mümkün haldedir.

Bu konu da bu şekildedir. Şimdi de Adana oto kiralamanın genel fiyatları hakkında size bilgi verelim. Genel fiyatların ne durumda olduğu, hangi bütçelere hitap ettiği gibi konuları sıradaki başlıkta sizlere gösterdik.

Adana Oto Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Fiyatlar konusu doğal olarak en çok merak edilen konular arasında kendisini gösterir. Öyle ki sık sık alıyor olduğumuz sorulardan bir tanesi fiyatların nasıl olduğudur. Fiyatlar konusunda genel bir açıklama yapmamız gerekir ise şunları söyleyebiliriz: Sizlere yukarıda Adana oto kiralama olarak Adana içerisinde yer alan araç kiralama firmaları arasında en uygun fiyatlara sahip olan firmalardan biri olduğumuz söylemiştik. Fiyat belirlemelerimiz olması gereken fiyatlardan oluşur. Yani sizlere, müşterilerimize en uygun fiyatları sunarız. Bir aracı kiraladığınız zaman yalnızca kira bedelini ödemiş olursunuz fakat bu kira bedelinin içerisinde araç ile ilgili maddiyat gerektiren her bir prosedür ve uygulama yapılmış olunur. Araç size bakımı ve muayenesi yapılmış, temizlenmiş şekilde gelir. Bunlar için ayrıca bir uygulama yapmanıza asla gerek kalmaz. Aynı zamanda araç size vergileri, sigortası ve benzeri hukuki ve yasal prosedürleri yapılmış olarak gelir. Bunlar için de ayrı, ek bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Bu sayede en pratik ve kolay şekilde araç kiralama işlemini yapmış olursunuz.

Eğer fiyatlar hakkında en ayrıntılı bilgileri görmek istiyor iseniz, hangi araç modelinin hangi fiyata kiralanıyor olduğunu öğrenmek istiyor iseniz bizimle özel olarak iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Böylece bizler de sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi şekilde anlarız ve size en uygun olan, bütçenizi aşmayacak olan fiyatlardaki araçları size sunarız.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …