ferroli

Güvenilir ve Kaliteli Ferroli Servisi 7/24 Sizinle!

Kadıköy, Kartal ve Pendik gibi birbirinden farklı lokasyona yakın konumda olan Maltepe, İstanbul’un Anadolu yakasındaki semtlerinden bir tanesi olarak bilinir. Marmara denizi kıyısında olan Maltepe’de kombi arızası yaşayan müşterilerimiz, iletişim numaralarımızdan yardım alarak problemlerinden en kısa süre içerisinde kurtulabilirler. Ferroli Servis Maltepe firmamız içerisinde deneyimli personellerden ve gelişmiş cihazlardan yardım alındığı için kombiniz zarar görmeden en hızlı şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Genellikle evlerde ısınmak adına kullanılan kombilerin bozulmasındaki en yaygın sebepler arasında, basınç ayarının değişmesi, yanlış kurulum yapılması ve çevresel faktörler gösterilebilir. Kombi kullanma konusunda deneyimsiz olan bireyler, bu tür arızalarda uzman bir servisten yardım alarak ürünlerine zarar gelmeden problemlerinden kurtulabilirler. Firmamız kombi konusunda uzman personeller ile çalıştığı için oluşan arıza kısa süre içerisinde tespit edilebilir.

Evlerin ısınmasını ve aynı zamanda sıcak su kullanımını da etkileyen kombiler, uzman servisler tarafından tamir edilmelidir. Özel servis niteliği taşıyan Ferroli Servis Maltepe firmamız ise tamamen kombi tamiratı üzerine çalışmalarını sürdürür. Gerektiği zaman parça değişimi de yapan ekiplerimiz, uygun fiyatlara cihaz arızasının giderilmesine destek verir. Kombilerinde problem yaşayan ya da nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz, personellerimizden yardım alarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kombi kullanımının yaygınlaştığı günümüzde, kuruluşumuzun güvenilir hizmet veriyor olması, maddi kayıp vermek istemeyen ve ürünlerinin bakımına özen gösteren vatandaşlarımız açısından oldukça avantajlıdır.

WEB ADRESİ: http://www.ozelservismerkezleri.com

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …