Hakkımda

Değerli misafirlerimiz;

2015 yılı Temmuz ayında yayına başlayan bilgirehberi.net sitesi, bilgi içeren ve rehber niteliği taşıyan her türlü yazı, fikir ve makaleyi siz okuyucularına sunmayı amaçlamaktadır. Farklı kategorilerde, bir çok konu hakkında yazı içeren Bilgi Rehberi, düzenli olarak yayın yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana binlerce bilgi ve rehber paylaşımı yapmış olan bilgirehberi.net’te içeriklerin çoğu kurucusu olan Selim Çayır’a ait olsa da, editörlerle de çalışmış, makale de satın almıştır. Sunucu, domain, editör vb. masraflar için bilgirehberi.net’te Google Adsense reklamları yer almaktadır. Ayrıca bir çok kişi ve kuruma ait tanıtım içerikli yazılar da mevcuttur. (Tanıtım yazısına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Reklam sayfasına göz atabilirsiniz.)

Bilgi Rehberi, yeni fikirlere açıktır. Bir şeyleri bilmekten zarar gelmeyeceğini bilen, “gereksiz bilgi” diye bir şeyin olmadığını düşünen bir kişi tarafından kurulmuştur. Bu yüzdendir ki, Misafir Yazarlık sistemiyle ücretsiz olarak da tanıtıma imkan veren bir platform olma özelliğini taşımaktadır.

Bilgi Rehberi, ziyaretçilerinin neyi aradığını, nelerden hoşlandığını saptamak adına çerezler kullanır. Bunun hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bilgirehberi.net’teki içerikler korunmaktadır ve izin alarak paylaşılabilir. Bilgirehberi’nin Kullanım Koşulları‘nı incelemek için ilgili sayfaya gidebilir, izin alarak bilgirehberi.net’teki içeriği paylaşmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Öncelikle hayırlı olsun. Ülkemizin böyle sade ve anlaşılır bilgi sunan internet sitelerine çok ama çok ihtiyacı var.

    Bu yolda seni tebrik ediyorum.

    Gözüme çarpan bir nokta ise menü düzeni. Biraz daha genel ve geniş kolulara kategori açman daha mantıklı olacaktır.

    Kolay gelsin!