Uçak bileti Hangi Siteden Alınır?

Hesapla.com üzerinden uçak bileti alındı ve Antalya iline gidildi eğer gideceğiniz yere bir vesait ayarlamadıysanız panik yaşamayın, alternatifleriniz oldukça fazla. Antalya ya gidecek hesapla.com kullanıcıları için için kısa kısa bilgiler vermek istedik, Antalya iline indikten sonra çeşitli otel ve tatil beldelerine ulaşmak hiç de zor değil. Öncelikle şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunan Antalya Havalimanı’ndan kent merkezine hareket eden belediye otobüsleri, taksi veya özel aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinde ve havalimanında bulunan firmalardan araç kiralamakta mümkün.

Terminalin önündeki taksi duraklarında her saat taksi bulabilirsiniz. Taksiler Havalimanından anlaştığınız ücret dahilinde Fethiye’ye , Finike’ye , Alanya’ya , Belek’e , Dalaman’a , İncekum’a , Beldibi’ne , Boğazkent’e , Kızılağaç’a , Kumluca’ya , Side ve Manavgat’a götürüyor. Burada işin içine biraz da yoğunluk ve pazarlık tecrübeniz giriyor.

Araç kiralamak isteyenler için Antalya Havalimanı’nda bulunan YesNational, Europcar, Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium firmaları yardımcı olmakta.

Otobüs terminalinden ise şehirlerarası otobüslere ya da Kemer, Kaş, Alanya, Kalkan, Kumluca, Demre, Gazipaşa, Side, Aspendos, Manavgat otobüslerine veya minibüslerine binebilirsiniz. Bizden söylemesi…

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …