İnternetten Ucuz Alışveriş Nasıl Yapılır?

Günümüzde insanlar normal markete gitmek yerine internetten alışverişi seçmeye başladı bunun en büyük nedenlerinden biri de daha ucuz olması. Kullanıcı aslında haklı çünkü internetten ucuz alışveriş yaptığı zaman mağaza mağaza gezmesine gerek kalmadan seçtiği ürünlerin fiyat ve özellik kıyaslamasını yapabiliyor. Mağazalar ise yavaş yavaş E- ticaret sistemine geçmeye başlıyor çünkü masraf az. Daha az eleman çalıştırıyor, daha az elektrik, su, doğalgaz faturası ödüyor haliyle bu durum fiyatlara da yansıyor.

136158

Biz kullanıcıyız ve internetten alışveriş yapacağız zaten normalden ucuza alıyoruz ama daha indirimli nasıl alabiliriz?

Öncelikle bir ürün alacağınız zaman eğer aceleniz yoksa ilk gördüğünüz siteden almayınız. Forum sitelerini ziyaret ediniz çünkü forum sitelerin de genellikle bu işlemler için ayrılmış belirli bir bölüm vardır. Bizler de buraları sık sık ziyaret ederek yeni indirimlerden haberdar olabiliriz.

Woman Shopping Online

Kupon Satın Alın!

Ayrıca bu tarz forum sitelerinde bir de “Çek-Kupon Satışı” gibi başlıklar altında açılmış konular vardır buralarda ise kullanıcılar bir internet sitesinden kazandığı kuponu kullanmayacaksa bunu başka kullanacak birisine satar.
Örneğin; Ben X sitesinden 300TL’lik bir ürün aldım ve site de bana bir sonraki 200TL üzerine kullanmam için 50TL çek verdi. Ben de başka ihtiyacım olmadığı için ve o süre zarfında kullanmayacağım için forum da çekimi 20TL ye satıyorum, hem ben kazanıyorum hem de çeki alan arkadaş indirim kazanmış oluyor. Fiyatları tamamen örneklendirme amaçlı verdim fiyatlar sizlere kalmıştır.
Bir başka püf nokta ise e-ticaret sitelerinin bültenlerine kayıt olun. Size hafta da 1 – 2 defa mail olarak indirimde olan ürünlerini veya şu günlerde şu kadar indirim var gibi haberlerini sizlere mail yoluyla ileteceklerdir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …