Anasayfa » Genel Rehber » İnternetten Yeni Bir İş Bulmak Çok Kolay

İnternetten Yeni Bir İş Bulmak Çok Kolay

İnternetten Yeni Bir İş Bulmak Çok Kolay

İnternetin hayatımıza getirdiği yeniliklerden birisi de iş arama olanaklarını artırması oldu. İş arayanları ve işverenleri hızlı bir şekilde bir araya getirmek internetin imkânları sayesinde oldukça kolay bir hale geldi. Doğru internet siteleri aracılığı aradığınız standartlara sahip bir iş bulabilirsiniz.

iskurumu

Güncel İş İlanları

Yaşadığınız şehri yan sekmelerden seçerek o bölgede çalışan arayan kurumlara hızlıca ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri ve aranan özellikleri öğrenmek için ilan üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Yüzlerce özel ve devlet firmasında iş imkânı ve işkur ilanları site üzerinde yer almaktadır.

İş Olanaklarından Haberdar Olun!

Site üzerinden güncel olarak memur alımları hakkında bilgilendirme yapılıyor. Böylece site bünyesinde yer alan ilanlara göz atarak memur olarak çalışabileceğiniz kurumları görebilirsiniz. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak çalışabileceğiniz firmalar sıralanmıştır. Ayrıca dönemsel olarak eleman arayan şirketlerin ilanları da yer almaktadır. Çalışmak istediğiniz pozisyonu, hangi zaman aralıklarına uyum sağlayabileceğiniz ve daha önceki iş tecrübelerinizi belirterek firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Farklı Sektörlerde İş İmkanı

Staj imkânları ve engelli çalışanlar için personel alımı yapılacak pozisyonlar hakkında da kapsamlı bilgi yine bu adreste yer almaktadır. Kullanışlı bir tasarıma sahip olan sitede sayfanın altına doğru indikçe yeni iş ilanları çıkmaktadır.

Yüzlerce ilan arasından kendinize uygun olduğunuzu düşündüğünüz ilana tıklayarak kariyerinize hemen yeni bir pencere açmanız mümkündür. Günümüzde kurumlarla çalışanların en hızlı şekilde iletişime geçebildiği adresler arasında yer alan işkur iş ilanları, farklı alanlarda iş arayan herkes için hizmet vermektedir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Opal Hakkında Bilgi

Ekim ayı doğum taşı olan Opal, silis mineralinin oluşturduğu değerli bir doğal taştır. Opalin adı …

Bir yorum

  1. Görünürde iyi işler yapan devlet kurumu .İşsiz kalanlardan işsizlik maaşını hak etmesi için bir ton ıvır zıvır getiren kurum çok katı kuralları var hiç esnek değil işçinin veya İşsiz kalanın iş arayanın arkasında gibi gözüken kurum.İskur anlaşmalı kurumlara Yeni getirmiş olduğu son 6 ay çalışmamış olmak sigorta primi yatmamasi şartı.İşsizlik maaşını belirlemedeki son 4 ay sigorta primine Gore ayarlayan kurum 3 yıl çalıştığım şirkette yatan yüksek prim sayesinde aldigim işsizlik maaşınin yanında 20 sene calisip İşsiz kalan ama sigorta primi düşük yatiyor diye benim aldığım ücretin yarısından düşük bi ücret aldıran kurum ve buradak eşitsizlik.
    İşkur ile ilgili yazılarınızı bu alanlarda genisletmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir