buca rehberi

İzmir’in Güzel İlçesi Buca’ya Ait Buca Rehberi

21. yüzyıla damgasını vuran şüphesiz ki internet olmuştur. Gelişmesiyle birlikte, bir çok insan internet kullanarak çokça bilgiye ulaşmış, bir çok rehber vasıtasıyla aradığını bulmuştur. 20 yıldır yaşadığım ilçe olan Buca için karar verdiğim Buca Rehberi de yerel firma rehberi oluşturmaktır.

Siteyi kurmamdaki amaç, Buca’da yer alan firmaların bilgilerini yayınlamak, ilçemizdeki güncel haberlerden yerel halkımıza bilgiler vermek ve firmaların çeşitli ilanlarını site üzerinde yayınlayarak kazanç elde etmesin sağlamaktır. Her gün Buca’daki firmalardan bir kaç tanesinin bilgisini girerek güncel kalmasını amaçladığım bu sitenin, bir gün amacına ulaşacağına inanmaktayım.

Buca’daki firmalar şu anda siteden habersiz olsalar da ilerleyen zamanlarda kendi firmalarının Google’da bucarehberi.com adıyla görüntülenmesi merak uyandıracak, siteme uğramalarını sağlayacaktır. Bu aşamadan sonra çeşitli geliştirmeler ile sitenin daha da büyümesine olanak sağlayacaklardır. En azından böyle umuyorum…

Buca Firma Rehberi olarak da değerlendirilecek bu site umarım tüm Buca’lı halk tarafından sevilecek, Buca’lılar tarafından yalnız bırakılmayacaktır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Roma Gezilecek Yerler

Yedi tepeli kent olan Roma, efsanelere konu olan bir başlangıcın yaşandığı yer. Bir dişi kurt …