kelimelik oyunu

Kelimelik Oyunu İncelemesi

He2 Apps firması tarafından yapımcılığı üstlenilen Kelimelik oyunu, Türkiye’de en çok indirilen oyunlar listesinde olduğunu ve 10 Milyondan fazla kişi tarafından online olarak oynandığını buradan belirtmek istiyoruz. Özellikle oyunun son derece zevkli olması bu kadar kısa süre içerisinde büyük bir indirme rakamına ulaşmasını sağlamıştır.

Kelimelik Oyunu

Size verilen harflerle yeni kelime üretmeye çalışılan oyunda, bekleme sorununu aşmak için yapımcı firma tarafından tek sefer en fazla 20 oyun açma limiti getirildi. Özellikle rakipleriniz ile yaşadığınız bu mücadele sırasında beklemekten sıkılıyorsunuz karşınıza birden fazla rakip alarak aynı anda birçok rakip ile mücadele edebilirsiniz.

Aynı zamanda menülerde yer alan rastgele oyun seçeneğini de açarak oyunda yer alan farklı kişiler ile oyun oynama şansını bulabilir ve farklı kişilere tanışma şansını da yakalamış olursunuz. Oyunda yer alan sohbet menüsünü açarak buradan sizlerle oyun oynayan rakiplerinizle sohbet fırsatını da bulacaksınız.

Oyun içinde yer alan reklamların önüne geçmek adına sizlere sunulan Pro üyelik sayesinde oyunlarda karşınıza çıkan can sıkıcı reklamları ömür boyu engelleme fırsatını da yakalamış olacaksınız. Özellikle de aldığını bu Pro sürüm ile 10 kişiye davet göndererek onların Pro lisansa sahip olmasına yardımcı olacaksınız.

Devamlı oyunda karşınıza çıkan kişilerin son güncellemeden sonra arkadaş listesine eklenmesini de sağlayabileceksiniz. Bu sayede yapmanız gereken arkadaş ekle butonuna bastıktan istediğiniz kişiyi listenize eklemek yeterli olacaktır.

Kelimelik Ek Bilgileri

Oyunlar kategorisinde yer alan Kelimelik Oyununun son sürümü 5 Eylül 2017 tarihinde güncellendi. Sürüm olarak 4.2 ile karşımıza çıkan bu oyunu indirmek için gerekli alan 19.6 MB’tır. Oyun içerisinde yer alan satın almalara göz attığımız zaman Kelimelik Pro sahibi olmak için 13.99 TL, Puan hesaplayıcı almak için 3.49 TL, Arkadaş listesi için 3.49 TL ve renkli çerçeve içinse 3.49 TL ödemek zorunda kalacaksınız.

İOS işletim sistemine sahip olan kullanıcıların oyunu indirmek için en az İOS 6.0 sürümüne sahip olması gerekmektedir. Android için bu sürüm modu ise 4 ve üzeridir.

Android kullanıcıları için Kelimelik indirme linki.

IOS kullanıcıları için Kelimelik indirme linki.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …