Knight Online Uzun Soluklu Private Server KO1

Uzun zamandan beri Knight Online oynamayan birisi olarak, yeni Knight Online ne yazık ki bıraktığım kadar sade, anlaşılır ve güzel oyuncular içermiyordu. Bu yüzden, pandemi zamanı da zaman geçirmek için PVP server arayışına girmiştim. Bulduğum güzel bir PVP Serveri sizlere tanıtmak istiyorum.

Öncelikle tanıtımını yaptığım bu PVP Server exp, drop, upgrade, pus, damage, item, kısacası herşey , sene 2006’daki versiyon 1453 USKO ile aynı olarak benimsenmiş. Yani benim gibi oyundaki geçmiş lezzeti arayanlar için biçilmiş kaftan.

USKO 2006’daki İhtişamına Geri Dönecek KO1

Oyun o zamanlardaki gibi zor olarak tasarlanmış. Yani item basmak, exp kasmak çok kolay değil bunu önceden bilmenizi isterim. Oyuna entegre olarak bulunan görev sistemi de mevcut olduğundan beğeninizi kazanacağını düşünüyorum.

Oyun linki: www.knightonline1.com

Giriş yaptığınızda benim de oyun parası kazanmama yardım etmiş olacaksınız. Bunun yanı sıra siz de referans linklerinizle oyun parası(knight cash) kazanabilirsiniz. Kendine ait discord kanalı mevcut. Oyun yaparak kc kazanabileceğiniz platform mevcut.

Son olarak eklemek istediğimse, oyun PVP server olmasına rağmen oyuncu sayısı bir hayli fazla olduğundan kazandığını oyun paralarını (Gold bar) türk lirasına çevirebilir(siteye satabilir) veya siteden oyun parası(gb) alabilirsiniz. Son olarak eklemek istediğim ise Ocak 2021’de açılmış yeni servera kayıt olarak daha gelişmekte olan oyuncular arasında kolaylıkla yer bulabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Not: Oyundaki adım FlamePower. KO1‘de görüşmek üzere 🙂

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

gaming pcsiz oyun oynamak

Gaming PC’siz Oyun Oynamak

Günümüz donanım sektörünün hızla gelişmesi ve buna paralel olarak oyun sektörünün de gelişen bu pazardan …