Kullanım Koşulları

bilgirehberi.net için belirtilen kullanım koşulları, sitenin tamamının üst bölümünde belirgin bir şekilde yerleştirilmiştir.

İçeriğimizde yer alan önerilerinin bir kısmının ticari özelliği olabilir. Ticari kaynak sağlayan servisler için yaptığım öneriler tamamen servisin kalitesiyle orantılıdır. bilgirehberi.net’de bulunan içeriklerin tamamı kişisel fikirlerden oluşmaktadır. Bu yüzden yer alan içeriklerde bulunan öneriler kesinlikle yönlendirme olarak algılanmamalıdır.

Yapılan her yorumun sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. Yapılan yorumların insani değerlere aykırı olmaması gerekmektedir. Değerlere aykırı içerikteki yorumların fark edilmeden onay görmesi durumunda bizi iletişim  sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla uyarabilirsiniz.

Mail yoluyla yapılan bilgilendirme, yasaların belirlemiş olduğu kurallara uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kullanıcı mail aboneliğini kendi isteğiyle ikinci bir onayla gerçekleştirebilir. Her mailde abonelikten çıkış için gerekli yönlendirmeler bulunmaktadır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bilgirehberi.net’e aittir. bilgirehberi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar bilgirehberi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
bilgirehberi.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur. bilgirehberi.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

bilgirehberi.net Gizlilik Politikası  sayfasını inceleyebilirsiniz.

İçerik hakkı:
Bütün içerik bilgirehberi.net’e aittir. İletişim sayfasından izin alınarak içerikler paylaşılabilir. İzinsiz paylaşımları engellemek amacıyla bilgirehberi.net içeriğini yasal olarak korumaya almaktadır.

Sitemizin belirli alanlarında görsel veya yazılı olarak bulunan Google ve Youtube ibareleri Google Inç.’in ticari markalarıdır.