Kürtaj Ankara Klinik Yöntemleri

Bebek için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz ya da kendi sağlığınız ya da bebeğinizin ağlığı kritik olduğu için gebeliğe son vermek isteyebilirsiniz. Neden ne olursa olsun eğer sonuç kürtaj olacak ise elbette bu konuda oldukça hassas olmalı ve Ankara kürtaj kliniği ile her detayı ve ayrıntıyı konuşmalısınız. Ankara kürtaj kliniğinde hizmet veren Doktor Uzay Yıldırım ile sizlerde kürtaj sorununuzu çözmüş olacak ve gebeliği en başarılı şekilde sonlandırmış olacaksınız.

Kürtaj sonrası nelere dikkat etmek gerekir?

Kürtaj sonrası nelere dikkat etmek gerekli sorusunun yanıtını uzman doktorunuz Uzay Yıldırım’dan öğrenebilirsiniz. Muhtemelen kısa bir dinlenme sürecinden sonra dilerseniz yine hamile kalabilirsiniz. Kürtaj nasıl yapılır ve sizleri neler bekler gibi merak ettiklerinizi de yine kendisine sorabilirsiniz.

Kürtaj sonrası hamilelikte sorun olur mu?

Kürtaj sonrası hamilelik elbette olabilir ama bir ay ya da iki ay ara vermenizde fayda var. O süreçte kullandığınız ilaçlar olacağı için ve bedenin biraz dinlenmeye ihtiyacı olacağı için bu süreç sonrası elbette hamile kalmaya çalışabilirsiniz. Kürtaj sonrası hamilelik sorunsuz yaşanabileceği gibi, birçok nedenden dolayı yani kürtaja bağlanmayacak sebeplerden dolayı da kendiliğinden sonlanabilir elbette. Dolayısı ile kürtaj sonrası hamilelik tekrardan elbette oluşmaya müsait olacaktır ama sağlıklı devam edip etmeyeceğini kürtaj belirlemiyor olacaktır.

Kürtaj nasıl yapılır?

10 haftalık olan sürece kadar normal kürtaj seçenekleri yapılırken, bu süreçten sonra mecburi olarak yani sağlık sorunları nedeni ile gebeliğine son vermek isteyenler için dilenirse ilaçlı kürtaj yöntemleri de kullanılabilir.Kürtaj nasıl yapılır ve sonrasında nelere dikkat etmeniz gerekir gibi tüm ayrıntıları da doktorunuz ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Doktor Uzay Yıldırım ile görüşme ayarlayarak kürtajınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza en çok takılan kürtaj sonrası hamilelik süreci hakkında da bilgi alabilir ve doğru bildiğiniz yanlışları unutabilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …