Lazer Epilasyon Bakırköy beautyderm.net

Erkeklerde lazer uygulamaları

Epilasyon Bakırköy merkezinde yer alan Beautyderm güzellik merkezinde uzman kadromu ve hekimlerimi eşliğinde güvenle yapılan ve oldukça tercih edilen medikal estetik işlemlerimiz arasında yer almaktadır.

Lazer epilasyon nedir?

Lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüm kıllardan, lazer ışınları sayesinde yakılarak kurtulabilmek mümkündür. Lazer teknolojisi ile bizler 90’lı yıllarda tanışmaya başladık ve günümüze kadar olan süreçte bu teknoloji her daim kendini yenilemeye ve daha da geliştirmeye devam etmektedir.

Lazer epilasyonu kimler yaptırabilir?

Lazer epilasyon uygulamasını Epilasyon Bakırköy Beautyderm kliniğimizde yer alan uzmanlarımıza 15 yaşını aşmış tüm kadın ve erkekler yaptırabilmektedir. Ancak emzirme sürecinde ya da hamile bayanların b süreçte lazer uygulaması yaptırması önerilmemektedir.

Erkek epilasyon Bakırköy Beautyderm’de yine oldukça talep gören bir işlemdir. Özellikle lazer sistemlerinin daha acısız ve ağrısız bir şekilde çalışı duruma gelmesi erkeklerde lazer epilasyona olan ilgiyi daha da arttırmıştır.

Erkeklerde epilasyon süreci nasıldır?

Erkek epilasyon Bakırköy Beautyderm’de uzmanlarımız öncelikle hem kadın hem de erkekler için cilt analizi yapar ve daha sonrasında kişilere uygun olan lazer teknolojisini seçerek işleme başlayabilir. Lazer epilasyonda erek ya da kadınlar arasında işleyiş açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

erkek-lazer-epilasyonn

Epilasyon sonrası duş alınır mı?

Lazer epilasyon uygulaması sonrasında genellikle uzmanlarımız yaklaşık bir 12 saat su ile temas edilmemsini önermektedir.

Erkek sırt bölgesi epilasyon uygulamasından da kısaca bahsedecek olursak, bölge yapısı itibari ile biraz daha acıya müsait ve geniş bir alan olmasına bağlı olarak da seans süreleri diğer bölgelere göre daha uzun sürebilen bir bölgedir.

Sırt bölgesi seansları ne kadar?

Erkek sırt bölgesi epilasyon uygulamasında biraz öce de bahsettiğimiz gibi geniş bir alan olması ve tüy yoğunluğunun da artış göstermesine bağlı olarak yaklaşık 8 seans sonunda gözle görülür bir etki ile karşılaşılabilmektedir.

Erkeklerde lazer yapılabilen bölgeler hangileridir?

Sırt Bölgesi, Omuzlar, Göğüs, Bacak, Koltukaltı, Ense, Boyun, Sakal bölgeleri, Kulak bölgeleridir.

Daha detaylı bilgi ve randevu için hemen www.beautyderm.net internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …