libelle-servis

Libelle Servis İstanbul

Her mekanda temizliği daha kolay ve daha iyi hale getiren Libelle temizlik robotu son yıllara damgasını vuruyor. Yüksek kapasiteli emiş gücü, özel aparatları ve yeni nesil filtre sistemi sayesinde her ortamda derinlemesine temizlik imkanı veriyor. Bu özellikleri ile ev hanımlarının en önemli yardımcısı haline gelen Libelle temizlik robotu, teknolojik özellikleri ile düşük enerji tüketimi de gerçekleştiriyor. Böylelikle derinlemesine temizlik daha kolay hale geldiği gibi oldukça ekonomik hale de geliyor. Ekonomik ve kaliteli bir temizlik imkanı sunduğundan tercih edilen Libelle temizlik robotlarında kullanım esnasında yaşanan tüm sorunlarda profesyonel destek alınması gerekir. Libelle Servis İstanbul merkezi, İstanbul genelinde Libelle temizlik robotu kullanıcılarının hızlı servis çözümlerinden yararlanabilmesini sağlıyor.

Libelle temizlik robotunun arızalanması durumunda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaraları aracılığı ile Libelle Servis İstanbul merkezine yapılacak başvurulara, kısa sürede yanıt veriliyor. Günlerce servis aracının gelmesinin beklenmesi gibi çağdışı durumların söz konusu olduğu bir hizmet anlayışının mevcuttur. Özellikle de İstanbul’ un tüm ilçelerinde gün boyunca hızlı servis hizmeti için hazır durumda bulunan tam teşekküllü mobil araçlar, yapılan arıza bildirimlerine ilişkin en kısa süre içerisinde adrese yönlendirilir. Böylelikle tüketicinin uzun zamanlar kaybetmesine neden olabilecek servis aracının gelmesini beklemek durumunda kalmıyor. Ayrıca Libelle temizlik robotunda kullanılan tüm parçaların orijinal yedek parçaları hazır olarak bu mobil araçlarda bulundurulur ki değişimin gerekli olması durumunda parça temini içinde vakit kaybının oluşmaması sağlanır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …