nişantaşında dudak dolgusu

Nişantaşı’nda Yüz Germe Ve Dudak Dolgusunun Adresi

Yüz germe Nişantaşı kliniği olan Quartz Clınıque ile artık etkili sonuçlar alabileceksiniz. Özellikle 50 yaş üstü bayanlar ve baylar için yapılacak birçok uygulama yetersiz kalıyor olacak. Yüzün ileri derece de sarkması ve gevşemesi ancak ameliyat ile giderilecek bir sorun haline geliyor. Bu sebeple de doktorunuzun da gerek görmesi ile yüz germede etkili çözüm ola ameliyatı tercih edebilirsiniz.

Gelişen teknolojiler

Yüz Germe Nişantaşı olarak sizlere sunulan hizmetler elbette yepyeni teknolojilerin ışığında yapılıyor. Eskilerde meydana gelen aşırı yan etkiler şimdilerde çok daha doğal bir hal almış durumda. Özellikle yüz germe ameliyatında alt ve üst göz kapağı uygulamaları da katılarak tam olarak başarılı bir sonuç alınır. Doktor hastasını muayene ettiğinde hem sarkmaları, hem de eksik gördüğü noktaları saptayarak ameliyat sırasında etkili bir çözüm tedavisi sunacaktır.

Yüz germe nasıl yapılıyor?

Yüz Germe Nişantaşı operasyonuna baktığımızda tam yüz germe ve yarım yüz germe operasyonları görebiliyoruz. Bu tamamen hastanın ihtiyacına yönelik yapılıyor olacak. Aynı zamanda eğer bir yağlanma da söz konusu ise, Vaser Lipo ile de fazlalık olan yağlar alınarak istenilen başarılı sonuçlar ortaya çıkarılır. Bu bahsettiğimiz gibi tamamen hastanın yapılacak muayenesinde gerekli görülen tedaviler olacaktır. Ameliyatı genel anestezi ile yapılıyor. İşlem sonrası şişlik ve morarma görünebilir. Oluşan ağrılara karşın da doktorunuz önlemini alarak ağrı kesici yazıyor olacaktır. Yapılacak operasyonlara bağlı olarak 3 ya da 4 saat aralığında bir ameliyat süreci gerekiyor olacak

Yüz Germe Nişantaşı kliniğinde muayene olduğunuzda ve gününüz alındığında sizden istenecek detaylar olacaktır. Ameliyat öncesi en az 3 hafta öncesinden aspirin kullanımı yapmamış olmanız gerekiyor. Aynı zamanda sigaraya tüketimine de ara verirsiniz çok daha hızlı bir iyileşme sürecine girersiniz. Yine aynı zamanda son bir hafta da kan sulandırıcı ilaç kullanılması yasaktır. Bunlara dikkat ettikten sonra ameliyata hazır olabilirsiniz.

Dudak Estetiği Nişantaşı

Klinikte sadece yüz germe ile sorunlar değil aynı zamanda hacim eksikliği yaşayan bayanlar için Dudak Estetiğinde yapılmaktadır. Dudak Estetiği Nişantaşı ile artık daha hacimli dudaklara ama daha doğal dudaklara sahip olacaksınız. Yine burada kişinin dudakları için gerekli görüldüğü kadar dolgu işlemi yapılacak ve böylelikle hasta hem istediği o görüntüye ulaşacak hem de bas bas ben dolguyum diye bağıran dudaklardan uzaklaşmış olacak.

Dudak Estetiği Nişantaşı kliniğinde dolgu işlemler oldukça hızlı ilerliyor olacak. İşlem öncesi oluşabilecek ağrıya karşılık anestezik krem uygulanabilir. 15 dakika içinde sonuca ulaşılıyor olacak. Peki Dudak Estetiği Nişantaşı denilince sadece akıllara dolgu mu geliyor elbette hayır? Dilenirse ve dudak için gerekli görünürse yağ enjeksiyonu da yapılabilir. Burada hastanın başka bir bölgesinden alınan yağın dudak bölgesine enjekte edilmesi ile işlem tamamlanmaktadır. Bu işlem de birkaç tekrarlama işlemi gerçekleşebilir. İşlem sonrası ödem oluşabilir ama bu geçici bir durumdur. Yağ enjektesi sonrasında biraz erime meydana gelebilir. Bu sebeple de gerek görülmesi durumunda işlem tekrarlanarak istenilen hacme ulaşması sağlanılır.

Dudak Estetiği Nişantaşı kliniğinde en çok tercih edilen uygulama yine dolgu uygulaması oluyor. Hem oldukça kolay hem de 1 yıl boyunca etkili olması hastaları cezp ediyor. Dolgu uygulaması hemen derinin altın yapılıyor ve dudağa gerek şekil veriyor, gerek var olan simetrik yanlışları düzeltiyor. Yani kısaca özellikle kadınlar hayal ettikleri dolgun dudaklara sahip olmanın iki farklı yoluna da ulaşmış oluyor.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

biobellinda çamaşır suyu

Biobellinda Çamaşır Suyu Beyazlatıcı

Gündelik hayatımızda pek çok noktada temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gözümüzle göremediğimiz mikrop ve bakteriler insan sağlığını …